logo.gif

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки!

Пропонуємо вашій увазі списки першокласників, які станом на 07.07.2012 р. подали документи для зарахування до 1 класу  у 2012-2013 н.р. 

Додадкову інформацію ви можете отримати, перейшовши за цим посиланням

За довідками звертайтеся за тел. 51-31-95

Документи для зарахування...

Cписок  1-А класу

Класовод:  Чубатюк Світлана Вікторівна 

 

№ п/п

ПІБ

Дата народження

1.                

Біланчук Єгор Олегович

22.07.2006

2.                

Білевич Вікторія Олександрівна

19.04.2006

3.                

Боровик Антон Павлович

06.10.2005

4.                

Боровик Олександра  Павлівна

05.10.2006

5.                

Бортник Дмитро Олександрович

17.03.2006

6.                

Вознюк Володимир Сергійович

08.09.2006

7.                

Волошко Олександр Дмитрович

12.11.2005

8.                

Гаєвський Давид Дмитрович

21.01.2006

9.                

Галабурда Катерина Василівна

29.05.2006

10.           

Гуменюк Олег Валерійович

04.04.2006

11.           

Дудчик Анна Олегівна

17.04.2006

12.           

Ірга Єлизавета Андріївна

29.08.2006

13.           

Карпов Вадим Сергійович

19.03.2006

14.           

Ластовецька Софія Андріївна

13.03.2006

15.           

Летаєва Діана Володимирівна

27.05.2005

16.           

Літянська Катерина Олександрівна

13.03.2006

17.           

Лукомський Олексій Ярославович

07.04.2006

18.           

Мазур Аліна Олегівна

12.09.2005

19.           

Макідон Дар`я Олександрівна

13.05.2006

20.           

Маковей Вероніка Володимирівна

08.02.2006

21.           

Маркова Єлизавета Сергіївна

07.02.2006

22.           

Мітченко Аліна Вячеславівна

26.10.2005

23.           

Нікульшин Артем Максимович

14.10.2005

24.           

Новицький Назар Станіславович

09.07.2006

25.           

Солонина Анастасія Сергіївна

16.07.2006

26.           

Точицька Катерина Євгеніївна

09.12.2005

27.           

Черкашин Максим  Дмитрович

21.08.2006

28.           

Чернипко Богдан Олександрович

13.10.2005

29.           

Чернишов Олександр Сергійович

20.07.2005

30.           

Чопа Юлія Вікторівна

02.08.2006

 

 

Cписок  1-Б класу

Класовод:  Безверхня Наталія Вікторівна  

 

№ п/п

ПІБ

Дата народження

1.                

Бабійчук Анна Сергіївна

..

2.                

Богданюк  Владислав Олегович

19.02.2006

3.                

Брюханова Софія Євгеніївна

06.01.2006

4.            

Буличева Ірина Олександрівна

05.10.2005

5.           

Грамарчук Вікторія Віталіївна

01.01.2006

6.               

Дугіна Юлія Сергіївна

28.11.2006

7.               

Євдокимов Володимир Максимович

24.08.2006

8.          

Заводян Ольга Дмитрівна

17.04.2006

9.           

Зіненко Олександра  Олександрівна

03.06.2006

10.           

Зозуля Анна Юріївна

25.07.2005

11.          

Івасюк Марія Олександрівна

19.05.2006

12.           

Кицуп Владислав Юрійович

23.07.2005

13.           

Кобзар Валерія Сергіївна

18.06.2006

14. Колісник Ігор Андрійович 28.08.2006

15.           

Куций Іван Олександрович

11.11.2005

16.           

Ласкус Софія Андріївна

27.05.2006

17.           

Ліпінський Артем Олександрович

12.04.2006

18.           

Лукашова  Вікторія Миколаївна

03.07.2006

19.           

Новіцький Нікіта Володимирович

17.01.2006

20.           

Панчук Аліна Ігорівна

08.11.2005

21.           

Прищак Дмитро Борисович

28.12.2005

22. Польгун Анна Євгеніївна 16.08.2006

23.           

Сінько Софія Романівна

19.07.2005

24.           

Тихонова  Анастасія Максимівна

25.11.2005

25.           

Токайчук Анастасія Василівна

02.08.2006

26.           

Удуденко Єлизавета Вікторівна

14.02.2006

27.           

Федіва Єва Євгеніївна

04.07.2005

28.           

Хлівна Вікторія Олександрівна

23.01.2006

29.           

Шевчук Маргарита Сергіївна

20.11.2006

30.           

Шкрабій Ростислав Романович

14.10.2005

 

 

 

 

 

Cписок  1-В класу

Класовод: Волосенко Олена Юріївна

№ п/п

ПІБ

Дата народження

1. Бойко Дар`я Костянтинівна 02.10.2005

2.                

Борисенко Гліб Вікторович

09.01.2006

3.                

Варцаба Валентин Васильович

13.11.2005

4.                

Вітюк Олег Іванович

24.06.2005

5.                

Власюк Гліб Олегович

15.12.2005

6. Воробйова Марія Олексіївна 18.10.2005
7. Гончарук Оксана Сергіївна 25.11.2006

8.                

Горбань Данило Романович

03.04.2006

9.                

Грабенко Анастасія Сергіївна

18.11.2005

10.             

Дехтяр Артем Олександрович

14.08.2005

11.             

Дудник Вячеслав Анатолійович

..

12.             

Завальнюк Катерина Юріївна

07.12.2005

13.           

Калінський Володимир Андрійович

14.07.2006

14.           

Кирилюк Ілля Андрійович

11.09.2005

15.           

Маклюк Ярослав Дмитрович

18.04.2006

16.           

Нагорний Максим Олегович

18.07.2005

17.           

Неголюк Владислав Васильович

30.05.2005

18.           

Петренко Дар`я Юріївна

20.02.2006

19. Принц Мілана Олександрівна 06.07.2006

20.           

Рибалко Олександр Олександрович

02.02.2006

21.           

Сорока Владислав Олегович

17.10.2005

22.           

Стець  Олексій Андрійович

09.03.2006

23.           

Чайка Ірина Олексіївна

15.09.2006

24.           

Ящук Ростислав Вікторович

16.08.2006

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар школи