logo.gif

До уваги майбутніх десятикласників та їх батьків

Шановні батьки та учні!

Пропонуємо вашій увазі список учнів, які станом на 11.07.2012 р.

подали повний пакет документів для зарахування до 10 класу

 у 2012-2013 н.р. 

Додадкову інформацію ви можете отримати, перейшовши за цим посиланням

За довідками звертайтеся за тел. 51-31-95

 

Документи для зарахування...

 

№ п/п

ПІБ

Дата народження

1.                

Аркуша Оксана

31.05.1997

2.                

Березюк Людмила

14.08.1996

3.                

Біліченко Сергій

23.09.1997

4.                

Білоконний  Ілля

02.08.1997

5.                

Блонський Артем

21.07.1997

6.                

Васенко Костянтин

21.05.1997

7.                

Вдовиченко Богдан

23.07.1996

8.                

Войцюх Владислав

15.03.1996

9.                

Воробйов Іван

31.08.1997

10.           

Гавриш Аліна

03.10.1996

11.           

Гандзюк  Владислав

04.07.1997

12.           

Голланова Івета

23.01.1997

13.           

Головчук Дар'я

13.08.1997

14.           

Горбань  Денис

23.12.1996

15.           

Дмитрієва Марина

22.10.1996

16.           

Капійчук Єлизавета

05.02.1997

17.           

Кирилюк Ірина

05.06.1997

18.           

Коваленко Алла

18.06.1996

19.           

Коваль Тетяна

15.09.1997

20.           

Колосов  Артем

24.07.1996

21.           

Колтунов Сергій

30.01.1997

22.           

Концевой Антон

07.05.1996

23.           

Краснорєпова Тетяна

26.12.1996

24.           

Крот Вікторія

10.10.1996

25.           

Кужільний Андрій

01.06.1997

26.           

Кукуріка Діана

26.12.1996

27.           

Куцак Юлія

03.04.1997

28.           

Куций Леонід

24.09.1997

29.           

Кучер Юлія

31.07.1997

30.           

Леухін Костянтин

18.07.1997

31.           

Матюхов Владислав

07.05.1996

32.           

Миросліп Артем

27.06.1998

33.           

Мороз Євген

10.02.1996

34.           

Музичко Віталій

19.03.1996

35.           

Назаренко  Владислав

08.04.1996

36.           

Пацалюк  Яна

09.01.1998

37.           

Перцев Андрій

05.09.1997

38.           

Платнюк Анастасія

11.05.1997

39.           

Поліщук Вікторія

14.03.1997

40.           

Почверук Катерина

28.09.1996

41.           

Розподнюк Вячеслав

27.03.1997

42.           

Сиваник Наталя

23.08.1997

43.           

Стангрет Ігор

21.03.1997

44.           

Судома Максим

24.04.1997

45.           

Тиндик Анастасія

08.01.1997

46.           

Федорук  Анастасія

04.01.1998

47.           

Шмалій Владислав

10.07.1997

48.           

Якобенчук  Роман

11.05.1997

49.           

 

 

50.           

 

 

51.           

 

 

 

Класні керівники: 10-А Гвоздєва Олена Серафимівна

       10-Б Уманець Ольга Олександрівна

Примітка: розподіл учнів по класам відбудеться після 20.08.2012 року.

Секретар школи