logo.gif

Списки учнів 1-х класів

Шановні батьки першокласників!

Доводимо до вашого відома списки учнів 1-х класів

За довідками звертайтеся за тел.56-06-21

Список 1-А класу

Класний керівник: Чубатюк Світлана Вікторівна

1.      Біланчук Єгор Олегович

2.      Білевич Вікторія Олександрівна

3.      Боровик Олександра  Павлівна

4.      Боровик Антон Павлович

5.      Бортник Дмитро Олександрович

6.      Вознюк Володимир Сергійович

7.      Волошко Олександр Дмитрович

8.      Гаєвський Давид Дмитрович

9.      Галабурда Катерина Василівна

10.  Гуменюк Олег Валерійович

11.  Дудчик Анна Олегівна

12.  Ірга Єлизавета Андріївна

13.  Карпов Вадим Сергійович

14.  Ластовецька Софія Андріївна

15.  Летаєва Діана Володимирівна

16.  Лукомський Олексій Ярославович

17.  Мазур Аліна Олегівна

18.  Макідон Дар`я Олександрівна

19.  Маковей Вероніка Володимирівна

20.  Маркова Єлизавета Сергіївна

21.  Мітченко Аліна Вячеславівна

22.  Нікульшин Артем Максимович

23.  Новицький Назар Станіславович

24.  Солонина Анастасія Сергіївна

25.  Точицька Катерина Євгеніївна

26.  Черкашин Максим  Дмитрович

27.  Чернипко Богдан Олександрович

28.  Чернишов Олександр Сергійович

29.  Чопа Юлія Вікторівна

Список 1-Б класу

Класний керівник: Безверхня Наталія Вікторівна

1.      Бабійчук Анна Сергіївна

2.      Богданюк  Владислав Олегович

3.      Бойко Дар`я Костянтинівна

4.      Брюханова Софія Євгеніївна

5.      Воробйова Марія Олексіївна

6.      Грамарчук Вікторія Віталіївна

7.      Гриневич Віолетта Євгеніївна

8.      Дугіна Юлія Сергіївна

9.      Євдокимов Володимир Максимович

10.  Завальнюк Катерина Юріївна

11.  Заводян Ольга Дмитрівна

12.  Зіненко Олександра  Олександрівна

13.  Івасюк Марія Олександрівна

14.  Кицун Владислав Юрійович

15.  Кобзар Валерія Сергіївна

16.  Колісник Ігор Андрійович

17.  Ласкус Софія Андріївна

18.  Ліпінський Артем Олександрович

19.  Лукашова  Вікторія Миколаївна

20.  Марахович Даря  Андріївна

21.  Новіцький Нікіта Володимирович

22.  Панчук Аліна Ігорівна

23.  Прищак Дмитро Борисович

24.  Тихонова  Анастасія Максимівна

25.  Токайчук Анастасія Василівна

26.  Удуденко Єлизавета Вікторівна

27.  Федіва Єва Євгеніївна

28.  Хлівна Вікторія Олександрівна

29.  Шкрабій Ростислав Романович

 

Список 1-В класу

Класний керівник: Волосенко Олена Юріївна

.

  1. Борисенко Гліб Вікторович

  2. Брека Аміна Халіль

  3. Варцаба Валентин Васильович

  4. Вітюк Олег Іванович

  5. Власюк Гліб Олегович

  6. Гончарук  Оксана Сергіївна

  7. Горбань Данило Романович

  8. Грабенко Анастасія Сергіївна

  9. Гуменюк Дарина Олександрівна

  10. Дехтяр Артем Олександрович

  11. Дудник Вячеслав Анатолійович

  12. Калінський Володимир Андрійович

  13. Кирилюк Ілля Андрійович

  14. Корчевський  Кирил Денисович

  15. Куницька Катерина Дмитрівна

  16. Маклюк Ярослав Дмитрович

  17. Нагорний Максим Олегович

  18. Петренко Дар`я Юріївна

  19. Принц Мілана Олександрівна

  20. Сорока Владислав Олегович

  21. Стець  Олексій Андрійович

  22. Сінько Софія Романівна

  23. Твердохліб  Єгор Олександрович

  24. Чайка Ірина Олексіївна

  25. Ящук Ростислав Вікторович

Секретар школи