logo.gif

“Школа успіху”

До уваги батьків!

У Вашої дитини проблеми з навчанням? Вона не може засвоїти шкільний предмет, або в неї є прогалини в знаннях? Вашій дитині потрібен індивідуальний підхід? Їй і Вам хочеться, щоб її знання були міцними? Ваш старшокласник має намір вступати до престижного вузу і йому необхідно гарно підготуватися до іспитів? Ми можемо допомогти розв’язати Ваші проблеми.

В місті Вінниці працює позашкільний навчальний заклад “Школа успіху” (Центр з нададання додаткових платних освітніх послуг). Діяльність Центру спрямована на покращення знань учнів.

У Центрі працюють справжні професіонали, які люблять свою роботу понад усе і отримують від неї задоволення. Кожне заняття – це окремий творчий процес, що навчає та виховує розумну, кмітливу і талановиту особистість.

У закладі працюють такі функціональні підрозділи:

відділ дошкільної та початкової освіти (розвиток мовлення, підготовка до школи, розвивальні заняття, ранній музичний розвиток, образотворче мистецтво, англійська мова, математика, українська мова, читання, письмо);

відділ природничо-математичної освіти (математика, фізика, біологія, географія, хімія);

відділ суспільно-гуманітарної освіти.

Головне завдання Центру – створити умови, щоб у дитини з’явилося бажання вчитися, пізнавати нове, розширювати свій кругозір.

На Ваш вибір ми пропонуємо такі форми роботи: індивідуальні чи групові заняття, вивчення чи повторення певного матеріалу, виконання домашнього завдання, опрацювання окремих тем чи всього курсу за вибраними Вами предметами.

Центр також здійснює підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:

-  українська мова та література

-  англійська мова

-  математика

-  фізика

-  історія

Співпраця з батьками є обов’язковую для Центру.

За бажанням батьків Центр повідомляє про успіхи, відвідування, виконання учнями домашніх завдань.

 

Наша адреса: м.Вінниця, вул. матроса Кошки, буд.30 (у приміщенні ЗШ І-ІІІ ступенів №16)

Контактний тел. 52-84-12

Філії нашого закладу працюють на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста

Адміністрація школи