logo.gif

Вітаємо Корнелюк Алісу з перемогою!

Вітаємо переможницю ІІІ етапу ХIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Петро Яцик (1921-2001) відомий канадський бізнесмен і меценат українець не лише за походженням, але душею і серцем справжній патріот. Емігрант із 1943 року, він, надбавши немалих статків, сприяв популяризації української культури за кордоном, загострював увагу міжнародної спільноти на подіях нашої історії. За його кошти здійснювались переклади і видання праць Михайла Грушевського та інших славних українців.

Як тільки стало можливим, він засновник і почесний президент "Ліги українських меценатів" виступив іх пропозицією проведення Міжнародного конкурсу з української мови.

Ось уже 11 років поспіль завдяки активній матеріальній підтримці "Ліги" проводиться Конкурс, якому справедливо присвоєно ім'я Петра Яцика. Щороку понад 20 тисяч українських школярів і студентів беруть участь у Конкурсі, демонструючи свої знання мови і любов до неї. Мабуть, завдяки неформальності самої ідеї Конкурсу, відданості організаторів і професіоналізму вчителів, Конкурс проходить особливо цікаво, щиро і натхненно. Кращі знавці рідної мови беруть участь у змаганні.

Серед них і наша Аліса Корнелюк учениця 9-Б класу. Перемога Аліси не випадкова: вона вчиться на "відмінно", бере участь у предметних олімпіадах ще змалку, пише вірші. Вона любить літературу і театр, сама чудово декламує і співає. А головне - вона самодостатня особистість, цілеспрямована і вірна свої принципам і Батьківщині.

Проходження до республіканського етапу такого Конкурсу уже високе досягнення. Аліса отримала Диплом переможця і подарунок від "Ліги". Ми пишаємося тобою, Алісо, і бажаємо нових звершень і перемог.

Твій учитель Янощук Людмила Леонтіївна