logo.gif

Драматичний фінал шкільного ЄВРО-2012

Драматичний фінал обласного етапу Національного кубка шкільного футболу ЄВРО-2012

Футбол - улюблена гра мільйонів. Одним футбол дає змогу відчувати себе справжніми переможцями сильними, успішними і щасливими. А інші ті, хто спостерігають за грою, отримують миті хвилювання, насолоди, розпачу, співпереживання із сусідами на трибунах. Словом футбол це життя.

Долучилися до великого свята футболу і творили його водночас й учні нашої школи. Це звичайні старшокласники, але вони уже справжні профі у цій грі. Їхньому прагненню до перемоги і силі духу могли би позаздрити професіонали.

У змаганнях у рамках Національного кубка шкільного футболу ЄВРО-2012 брало участь 426 команд області, а це майже 7 тисяч школярів. Ми дійшли до фіналу. 18 квітня у грі із командою Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат ліцею ми вистояли. Ні основний, ні додатковий час не визначили команди-чемпіона. І лише за результатами післяматчевих пенальті переможцями обласного етапу Національного кубка стали наші суперники...

Були і розчарування і сльози поразки, але я дуже задоволений нашими спортсменами: вони продемонстрували не лише спортивні якості, але показали себе справжніми чоловіками наполегливими, відданими своїй справі і школі, надійними партнерами. Дякую вам, хлопці! 

Щиро дякую за підтримку й нашим відданим вболівальникам. До речі, серед глядачів на трибунах цього дня були заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Валерій Бачинський, начальник обласного управління Комітету фізичного виховання і спорту МОНмолодьспорту України Геннадій Бочаров, начальник департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв, виконавчий директор Вінницької спортивної громадської організації "Обласна Федерація Футболу" Михайло Прозоровський, директор нашої школи Олександр Черешнюк.

Отже, честь Вінниччини на всеукраїнських змаганнях захищитиме, на жаль, наш суперник. А ми будемо готуватися до нових змагань та нових перемог. 

Тренер команди Стрельцов І.Є.