logo.gif

Голуба пташка натхнення

"Голуба пташка натхнення"

11 жовтня в Обласному художньому музеї гончарного мистецтва імені О.Г. Луцишина відбулося урочисте відкриття виставки робіт Дар'ї Галенко-Ярошевської, учениці 9-Б класу. На відкритті побували й однокласники Дар'ї, й учні зі Школи мистецтв, де Даша навчається, і близькі та друзі. Свято відвідали працівники відділу культури обласної адміністрації і вручили Даші Грамоту за активний внесок у розвиток культури.

Ми, однокласники, вітаємо Дашу з відкриттям першої персональної виставки в її житті і бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення і безмежного людського щастя.

Даринка з дитинства творить: вона малює, вишиває бісером, ш'є м'яку іграшку. У доробку Даринки є збірка народних прислів'їв, загадок, скоромовок, ілюстрована її малюнками. Всі роботи Дар'ї випромінюють добро, радість, умиротвореність. Що б то не було: чи портрети рідних, чи зображення казкових героїв, чи симпатична м'яка іграшка, чи роботи за мотивами православних ікон вся творчість окрилена дитячою наївною вірою в прекрасне і водночас глибоким естецизмом. Недарма виставка називається "Голуба пташка натхнення".

Бажаємо Даші натхненного злету до творчих вершин. Нехай твоя творчість, Даринко, надихає і нас на добротою, радістю, прагненням краси.

Із повагою і захопленням твої однокласники