logo.gif

Школа – доступна для всіх

До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків!

Союз старшокласників «Лідер» спільно із благодійним фондом «Подільська громада» стали ініціаторами проведення у місті благодійної акції «Школа – доступна для всіх». Ця акція має на меті збір коштів для адаптації загальноосвітньої школи-гімназії №6 під потреби дітей із обмеженими фізичними можливостями. За зібрані кошти планується обладнати кімнату особистої гігієни, спеціальний ліфт та пандуси, відтак, діти з особливими потребами, які на сьогоднішній день навчаються вдома, за дозволом лікарів зможуть відвідувати школу та спілкуватися зі своїми однолітками. Тривалість акції з 2 квітня по 2 листопада 2012 року.

На сьогоднішній день звичайні школи міста відвідує лише двоє вінницьких дітей, які мають спеціальні потреби. Втім, взагалі у місті є близько двох десятків дітей шкільного віку, які навчаються вдома, оскільки загальноосвітні заклади не пристосовані для інклюзивної освіти (лише у 6 та 33 школах встановлено пандуси). Оскільки питання обладнання усіх шкіл спеціальними кімнатами реабілітації, кімнатами особистої гігієни та встановлення ліфтів – справа дороговартісна, старшокласники міста та благодійний фонд «Подільська громада» ініціювали збір коштів для відповідного обладнання школи-гімназії №6. Цю школу було обрано через те, що з точки зору архітектури, тут можна за мінімальні затрати збудувати шахту ліфта та встановити ліфт. Крім того, одна дитина з особливими потребами вже навчається саме у цьому закладі.

Отже, будь-яку фінансову допомогу можна надати:

  • через благодійні скриньки "Одна копійка", які розміщені у продуктових магазинах та аптеках міста;
  • через платіжні термінали ПКП (підприємства комунальних платежів), які розміщені в торгівельних центрах, поштових відділеннях та інших закладах міста. Для перерахування коштів, потрібно зайти у віконце «Інші послуги» та відшукати БФ «Подільська громада»;
  • перерахувати кошти на розрахунковий рахунок: Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», ЄДРПОУ 35904183, р/р 260061234 у ВІННИЦЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», МФО 302623 з приміткою: «Безповоротна фінансова допомога на благодійну програму «Школа – доступна для усіх».

Детальну інформацію про акцію та розташування благодійних скриньок і платіжних терміналів можна дізнатись на сайті: www.gromada.vn.ua або за телефоном (0432) 67-20-96.

Одна з благодійних скриньок з 18 жовтня розташована у ветибюлі нашої школи. „Допомога іншим – це взірець людяності”. Будь ласка! Не залишайтесь осторонь.

Президент школи Павлюк Євген