logo.gif

День Відкритих Дверей ВНТУ

День Відкритих Дверей ВНТУ

15 жовтня 2016 року Вінницький національний технічний університет запрошує абітурієнтів, їхніх батьків та всіх охочих на День відкритих дверей!

Чекаємо на Вас о 10 годині за адресою Хмельницьке шосе, 95 (збір – біля арки на трамвайній зупинці "Студентська").

 

Шановні друзі!

Вінницький національний технічний університет, що входить до п’ятірки найкращих технічних  університетів України, здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів за такими спеціальностями: менеджмент, екологія, інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки та інформаційні технології, комп’ютерна інженерія, системний аналіз, кібербезпека, прикладна механіка, матеріалознавство, галузеве машинобудування, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, теплоенергетика, автоматизація та
комп’ютерно-інтегровані технології, метрологія та інформаційно-вимірювальна, техніка, мікро- та наносистемна техніка, біомедична інженерія, електроніка, телекомунікації та радіотехніка, технології захисту навколишнього середовища, будівництво та цивільна інженерія, озброєння та військова техніка, автомобільний транспорт, транспортні технології.

Університет має сучасну матеріально-технічну базу. Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком. ВНТУ дає студентам паралельно з теоретичними знаннями ліцензовані робітничі професії, корельовані з майбутніми інженерними професіями. Студенти мають можливість отримати другу вищу освіту.

Студенти ВНТУ направляються на стажування в провідні університети світу та можуть за програмою «Подвійний диплом» навчатися в закордонних університетах з метою отримання дипломів вітчизняного та міжнародного зразків.

Студенти ВНТУ мають можливість отримати військову освіту та звання молодшого лейтенанта запасу разом з дипломом бакалавра. За бажанням, студенти ВНТУ вивчають англійську мову на рівні технічного перекладача.

Освіта у ВНТУ – запорука успішного майбутнього!

За матеріалами сайту http://vntu.edu.ua