logo.gif

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 27 грудня 2012 р. №930 „Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 н.р.”, 24.02.2013 р. на базі закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради" відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії серед учнів 8-11 класів.

Перед початком олімпіади було проведено організаційний збір, де учнів привітали з виходом до ІІІ етапу олімпіади та ознайомили з умовами виконання роботи.

Організаційним комітетом були створені відповідні умови для проведення олімпіади.

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії взяли участь 117 учнів. Членами журі були опрацьовані всі роботи, а результати внесені до протоколів. Прізвища призерів будуть визначені після закінчення строку апеляції робіт, а остаточні результати олімпіади опубліковані на сайтах Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради".

Дякуємо всім, хто забезпечив якісне проведення ІІІ етапу олімпіади з географії, вчителям, які готували учнів, членам журі.

Бажаємо творчого злету, натхнення!

P.S.: Ви вже можете завантажити остаточні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії.

Кочкудан О.В.