logo.gif

Готуємося до державної підсумкової атестації

Шановні батьки учнів 4-х класів!

Державна підсумкова атестація (ДПА) є формою контролю освітнього рівня випускників школи І ступеня, успіхи яких залежать від їхнього прагнення отримати кращі результати. І все ж, щоб складання атестації було успішнішим, просимо вас, як учасників освітнього процесу, долучитись до отримання позитивного результату в ДПА 2012–2013 навчального року, зміст, форму й термін якого вже визначено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, а саме: з 13 по 21 травня з української мови й читання, математики.

З метою детального ознайомлення з ЛИСТОМ МОНМОЛОДЬСПОРТ№ 1/ 9-92 від 08.02.13 р. «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012-2013 н.р.» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи з питання підготовки та проведення ДПА, сплановано повторення навчального матеріалу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи в школі І ступеня контролює ефективність повторення з предметів, винесених на ДПА, проводить корекційну роботу, виявляючи проблеми, що виникають у процесі забезпечення організованого закінчення навчального року.

Шкільний психолог розробила психолого-педагогічні рекомендації «На допомогу класним керівникам у роботі із запобігання та подолання стресів у молодших школярів під час ДПА».

Поспішаємо запевнити вас, що вчителі 4-х класів Чопляк С.П. та Козярук Г.В. вивчили нормативно-правові та інформаційно-методичні матеріали з питань проведення ДПА в поточному році, оформили тематичні папки, надають повноцінну допомогу своїм вихованцям.

Загальновідомо, що підтримка батьків – один із чинників успіху; емоційний захист долає невпевненість, спільна робота над повторенням тем готує до випробувань, налаштовує на реалізацію своїх можливостей.

Як підготуватися до важливого зрізу знань без зайвих психологічних навантажень? Що корисно знати для самостійної підготовки до ДПА? Як скласти іспити без паніки, з меншими витратами для здоров’я дітей? На ці та інші запитання ви отримаєте відповіді на батьківських зборах, які відбудуться 16 квітня 2013 р. о 18 годині в закріплених за класами кабінетах за участю шкільного психолога Зіновкіної Л.І.

Запрошуємо вас до співпраці, шановні батьки.

Заступник директора Пастух Л.М.