logo.gif

Вітаємо переможців міських олімпіад і конкурсів

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських олімпіад та лауреатів конкурсів

Якщо запастися терпінням і виявити старання,
то посіяне насіння знання неодмінно дасть гарні  сходи.
Леонардо да Вінчі

Відповідно до графіка проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад, протягом листопада відбулися олімпіади з ряду предметів, де учні виявили певний рівень навчальних досягнень.

Поспішаємо поділитися нашими досягненнями, адже гордістю будь-якої школи завжди були і будуть переможці, призери та лауреати предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, активісти шкільного життя, ті, хто виявив працелюбність, наполегливість, старанність, цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети.

Саме таким – обдарованим і здібним, ерудованим і начитаним, тим, хто цінує знання, захоплюється вивченням наук, заглиблюється у світ книжок, –

найщиріші вітання.

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад та лауреати конкурсів:

 

Прізище, ім’я та по батькові учня

Клас

Місце

Конкурс

Учитель, який підготував учня

Загородня Дар’я Анатоліївна

7

1

Міський конкурс на кращого знавця українського правопису для учнів 5-11 класів "Майстер української орфографії"

Пастух Л.М.

Салієва Віра Ернестівна

5

3

 

 

Янощук Л.Л.

Горянська Анастасія Вікторівна

9

1

Міжнародний  мовно-літературного  конкурс

учнівської  молоді  імені Тараса  Шевченка

 

Чайнюк Н.В.

 

 

 

Предмет

 

Мороз Євген

11

3

Фізкультура і спорт

Стрєльцов І.Є.

Тиндик Анастасія Олександрівна

11

1

 

Російська мова та література

 

Опалинська Н.О.

Бабак Анастасія Сергіївна

8

2

Нікіфорова Н.Г.

Горянська Анастасія  Вікторівна

9

2

Нікіфорова Н.Г.

Кислицька Карина Олександрівна

8

3

Нікіфорова Н.Г.

Горбачов Антон Сергійович

7

3

Математика

Кадук В.П.

Петрук Іван Романович

7

3

Кадук В.П.

Куцак Юлія Михайлівна

11

2

Історія

Швець В.І.

Симйонов Дмитро Володимирович

10

3

Швець В.І.

Горянська Анастасія  Вікторівна

9

2

Гаврилюк Ю.П.

Довбанюк Владислав Дмитрович

8

3

Гаврилюк Ю.П.

Мосійчук Вікторія Володимирівна

8

3

Гаврилюк Ю.П.

Воробйов Іван Олексійович

11

3

Інформаційні технології

Гвоздєва О.С.

 

 

 

Українська мова й література

 

 

 

 

Біологія

 

 

 

 

Геграфія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинг рідної школи та надалі здобувати перемоги в інтелектуальних конкурсах та предметних олімпіадах.

Теплі слова вдячності  батькам талановитої молоді. Низький уклін учителям за якісну підготовку школярів, за міцні знання з предметів, за творчий підхід до навчання дітей, за вагомий внесок у створення іміджу нашого навчального закладу, за працьовитість, ентузіазм, бажання бути кращими з кращих.

Зичимо подальших досягненьобдарованим дітямта їх наставникам, бажаємо нових творчих здобутків та злетів у 2014році.

Адміністрація школи