logo.gif

Не будь байдужим!

Не будь байдужим!

25 березня на запрошення педагогічного колективу до нашої школи завітали спеціалісти Обласної організації Червоного хреста. Протягом години керівник спеціальних курсів продемонстрував основні методи надання першої допомоги, в тому числі непрямий масаж серця та штучне дихання. Учителі пргадали навички, набуті під час навчання у вузі, почули багато корисної інформації, необхідної в екстремальній ситуації.

Учителі погоджуються, що знання про надання першої допомоги потрібні кожному. Учитель зможе не лише використати вміння, але й поділитися досвідом з учнями. Можливо, чиясь небайдужість і уміння допомогти врятує комусь життя.

Викладач "Захисту Вітчизни" Данюк Л.І. продемонстрував автоматичну зброю. Дехто з колег зміг потримати в руках й розібрати-зібрати автомат.

Така громадянська активність викликана надзвичайно драматичними подіями в країні. Будь-яка наша дія, спрямована на взаємодопомогу і підтримку, консолідує суспільство, сприяє нашій впевненості у позитивному вирішенні всіх конфліктів. Наша небайдужість, готовність прийти на допомогу кожному, хто її потребує, це шлях до наших перемог.

 

Чайнюк Н.В.