logo.gif

Ніхто, крім нас!

Ніхто, крім нас!

2014-2015 навчальний рік розпочався  з першого уроку «Україна – єдина країна». Логічним продовженням теми єдності народу України, цілісності її території стала розмова про мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави.  Весь світ захоплюється Україною і низько схиляє голови перед українськими військовими і добровольцями. Їх вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій на рідній землі, за демократичні цінності достойні бути прикладом для «ситої» Європи.

Про героїчний вчинок Кузнєцова Владислава, нашого земляка зі Жмеринки, ми почули з репортажів новин ТСН. 26-річний десантник встиг викинути  з БТРа закинуту терористом гранату. Цим  врятував життя 8 побратимам, сам при цьому втратив кисть правої  руки.

На засіданні учнівського самоврядування було вирішено провести благодійну акцію по збору коштів на допомогу при лікуванні і протезуванні нашого вінницького героя.

05.09.2014 року учні 15 школи разом з учителями Захисту Вітчизни відвідали пораненого у Вінницькому військовому госпіталі.

Були передані 5800 гривень, зібрані учнями , їх батьками та вчителями під час благодійної акції. Цим скромним внеском ми виразили свою підтримку і вдячність за мужність і самопожертву Владиславу. Боєць був дуже вдячний нам та приємно вражений небайдужістю людей до його особи. Скромно промовив: «Так кожний би вчинив».

Хлопець випромінює стільки позитиву, любові до життя, що ми просто були вражені, яка ж сила  і непереможна міць у наших бійців.

Школярі запевнили, що не обмежаться одним візитом, але й надалі щиро і з величезним почуттям боргу і подяки допомагатимуть захисникам рідної України.

З думкою про  те, що у нашій країні є такі герої, як Владислав, живеться спокійніше.

Хай настане мир на землях України.

Слава Україні!     

Героям слава!!!                                                           

Президент учнівського самоврядування

Осаулко Вікторія