logo.gif

З Днем Гідності і Свободи!

День Гідності і Свободи!

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, поки не було скасоване указом Президента Януковича.
Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року. Одночасно зі встановленням Дня Гідності та Свободи указом № 871/2014 Президент скасував свято «День Соборності та Свободи України» та відновив свято «Дня соборності України».

Святкування Дня соборності України та Дня свободи Президент Янукович скасував у 2011 році, запровадивши замість них свято «День Соборності та Свободи України».
Українці – це ваше свято. Це свято тих, хто виходить на Майдани у стоиці і рідних містах проти принижень від нахабних чиновників, загребущих корупціонерів, нечесних суддів. Це свято Героїв, які захищають нашу Батьківщину. Це свято їхніх батьків, які виховали справжніх патріотів. Це свято тих, хто допомагає нашим бійцям на фронті і переселенцям у рідному місті.
Це свято ваше, українці, бо ви умієте поважати себе і бути толерантними до інших. Ви вкотре показали ситій Європі, що таке Гідність і як потрібно любити Свободу.


Зі святом вас, дорогі українці!

Адміністрація школи