logo.gif

Герої не вмирають

Герої не вмирають

12.05.2017 р. о 11.00 в нашій школі була відкрита меморіальна дошка на честь Присяжнюка Ігоря Василовьча, який загинув в АТО за незалежність України 7 серпня 2014 р. біля Савур-могили.

Народився Ігор Васильович у Вінниці 11 січня 1977 року. Виховали його чудові батьки Василь Петрович та Людмила Федорівна Присяжнюки. У мальовничому місті над Бугом Ігор виріс, змужнів, отримав освіту. В 1992 році закінчив 9 -В клас загальноосвітньої школи № 15 міста Вінниці.

У званні старшого прапорщика Ігор Васильович Присяжнюк проходив службу у Могилів-Подільському прикордонному загоні. З початку військового конфлікту разом зі своїми бойовими товаришами охороняв кордон України на Херсонщині. З червня 2014-го ніс охорону  в пункті пропуску «Довжанський», що на Луганщині. Його поважали у рідному колективі як людину високої культури, фахівця своєї справи, патріота…Ігор Васильович повернувся у рідну школу. З посмішкою. В граніті.

На відкритті пам’ятної дошки були присутні побратими з Могилів-Подільського прикордонного загону, батьки та дружина Ігоря.

Старшокласники нашої школи вчителі та запрошені гості віддали шану загиблому герою покладанням квітів і хвилиною мовчання.

Він загинув заради мирного життя кожного з нас. Ми будемо пам’ятати його за мужність та подвиг, проявлений у боротьбі за мир в Україні.

Віримо, що єдність України, скріплена кров’ю незалежних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Ми бережемо спогади про кожного з героїв. І низько схиляємось перед величчю їх подвигу.

Вічна слава! Герої не вмирають!