logo_1.gif

Списки учнів, зарахованих до 1 класу у 2017-2018 н.р.

Списки учнів, зарахованих до

1 класу (станом на 15.08.2017)

у 2017-2018 н.р.

    Адміністрація комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради" повідомляє, що до 1-х класів станом на 15.08.2017 р. зараховано 157 учнів. (списки додаються). 

Список учнів 

 1-А класу

на 2017-2018 н.р.

  1. Айрапетян Тереза Сурамівна
  2. Бондар Вікторія Олегівна
  3. Веретинська Вікторія Віталіївна
  4. Войцещук Олексій Вячеславович
  5. Горобець Катерина Олександрівна
  6. Гусляков Іван Васильович
  7. Жашкевич Софія Олександрівна
  8. Заверуха Владислав  Дмитрович
  9. Захарчук Анна Русланівна
  10. Зуб Анастасія Олександрівна
  11. Ірга Вікторія Андріївна
  12. Козак Євгеній Віталійович
  13. Коновалов Олександр Миколайович
  14. Конотопенко Анна Андріївна
  15. Косенко Володимир Юрійович
  16. Кубович Віра Сергіївна
  17. Кулібаба Юлія Олександрівна
  18. Левшина Дар`я Сергіївна
  19. Назаренко  Анелія Дмитрівна
  20. Найда Іванна Олексіївна
  21. Неміровер Ксенія Геннадіївна
  22. Павленко Анісія Сергіївна
  23. Присяжнюк Анна Олександрівна
  24. Сіваєва Дар`я Ростиславівна
  25. Сірак Поліна Олександрівна
  26. Собчук Владислав  Вячеславович
  27. Третяк Вікторія Андріївна
  28. Трокаль  Віктор Леонідович
  29. Фаріга Вікторія Вадимівна
  30. Ящишана Софія Ігорівна

Класний керівник: Кравець Ірина Степанівна

 

Список учнів

 1-Б класу

на 2017-2018 н.р.

  1. Білозор  Назар Романович
  2. Вітюк Михайло Володимирович
  3. Войтенко  Кіріл Олегович
  4. Гаврилюк Андрій Андрійович
  5. Гріщенко Валерія Олегівна
  6. Гріщенко Станістлав Сергійович
  7. Дзюбанюк Анна Олександрівна
  8. Довганюк Вадим Антонович
  9. Дремлюга Андрій Сергійович
  10. Заболотна Діана Олександрівна
  11. Заяць Іван Олегович
  12. Кириленко Андрій Юрійович
  13. Коба  Марта Андріївна
  14. Козачок Вікторія Олексіївна
  15. Кондратюк  Роман Олександрович
  16. Конотопенко Марія Павлівна
  17. Ладуба Олександр Миколайович
  18. Лебедєва Марія Андріївна
  19. Макідон Єгор Олександрович
  20. Мельник Соломія Сергіївна
  21. Мушит  Богдан Сергійович
  22. Пазич Софія Сергіївна
  23. Поліщук Анна Андріївна
  24. Процько Владислав  Сергійович
  25. Ромашкан Артем Андрійович
  26. Ротар Данііл Геннадійович
  27. Руденко  Назар Костянтинович
  28. Стоцький Назар Вячеславович
  29. Уральов Євгеній Олександрович
  30. Циганенко Анастасія Борисівна
  31. Шептякова Ірина Олександрівна
  32. Ясінський  Артем Віталійович

Класний керівник: Кордон Олена Дмитрівна

 

 

Список учнів

 1-В класу

на 2017-2018 н.р.

  1. Артіщева Надія Юріївна
  2. Балюбаш Артем Петрович
  3. Бесараба Даніл Олегович
  4. Бондар Павло Дмитрович
  5. Вознюк Олександра Сергіївна
  6. Гонта Марія Тарасівна
  7. Державець Злата Вадимівна
  8. Домбровська Злата Вікторівна
  9. Заводян Денис Андрійович
  10. Іщенко Дмитро Євгенійович
  11. Кобрін Максим Олександрович
  12. Ксензов Денис Олексійович
  13. Кудря Тарас Валентинович
  14. Кудря Тетяна Валентинівна
  15. Кубич Назарій Вікторович
  16. Малигін Ярослав Євгенійович
  17. Марков Валерій Сергійович
  18. Мішина Марія Романівна
  19. Муляр Єлизавета Василівна
  20. Овчарук Софія Дмитрівна
  21. Палій Максим Юрійович
  22. Пашкова Софія Олександрівна
  23. Панчук Ірина Вікторівна
  24. Петренко  Марина Юріївна
  25. Пентела Дмитро Андрійович
  26. Пушишин Дмитро Юрійович
  27. Речич  Марія Олегівна
  28. Семенов Євгеній Олегович
  29. Терлецька Катерина Олександрівна
  30. Федорова Вероніка Віталіївна
  31. Федорук Вікторія Романівна
  32. Химич Костянтин Сергійович

Класний керівник: Мельничук Інна Іванівна

 

Список учнів

 1-Гкласу

на 2017-2018 н.р.

  1. Вішталюк Вікторія Олександрівна
  2. Гавенда Артур Романович
  3. Гаєвський  Данііл Дмитрович
  4. Гончарук Анна Іванівна
  5. Горбик Олександр Васильович
  6. Горобець Агрепина Юріївна
  7. Григорук  Софія Костянтинівна
  8. Гусляков Ілля Богданович
  9. Гуцол Вікторія Ігорівна
  10. Задорожко Маргарита  Сергіївна
  11. Кіляновський Владислав  Віталійович
  12. Коваль Анна Максимівна
  13. Козак Андрій Сергійович
  14. Кучеренко Денис Олександрович
  15. Кушнір Михайло Дмитрович
  16. Ліщук Данило Андрійович
  17. Лукіянчук Дмитро Сергійович
  18. Марощак  Максим Русланович
  19. Матлаєва Вікторія Вадимівна
  20. Миронишина Анастасія Олександрівна
  21. Попурій Маргарита  Вікторівна
  22. Портей Емма Флорівна
  23. Ребренюк Ігор Андрійович
  24. Рудь Дар`я Валеріївна
  25. Рябіщук Марія Володимирівна
  26. Садовий Даніел Ігорович
  27. Сич Володимир Володимирович
  28. Сковоронський Григорій  Іванович
  29. Стоцька Ольга Ігорівна
  30. Столярський Станістлав Анатолійович
  31. Суар Софія Самірівна
  32. Ткачова  Марія В`ячеславівна

Список учнів

 1-Д класу

на 2017-2018 н.р.

  1. Білошицька Маргарита  Максимівна
  2. Гавриш Анастасія Андріївна
  3. Григор`єв Андрій Олександрович
  4. Грушко Даніела Олексіївна
  5. Гуменюк Марія Андріївна
  6. Гураш Максим Тарасович
  7. Дідур Роман В`ячеславович
  8. Дубровський Максим Вадимович
  9. Жила Дар'я Валентинівна
  10. Заводовська Варвара Тимофіївна
  11. Камалов Еміль Алім огли
  12. Клємєшов Денис Захарович
  13. Коваленко Владислав Ігорович
  14. Колісніченко Дар`я Олександрівна
  15. Кононюк Павло Сергійович
  16. Куйбіда Анна Сергіївна
  17. Кравець Тіна Василівна
  18. Лашаков Павло Олегович
  19. Магдич Аліна Олександрівна
  20. Маковська Дар`я Романівна
  21. Марценюк Кіра Сергіївна
  22. Моложанова Євангеліна Олександрівна
  23. Ніжинська Катерина Олександрівна
  24. Панікаревич Анна Дмитрівна
  25. Поляк Тетяна Вячеславівна
  26. Присяжнюк Олег Степанович
  27. Свирид Елла Ігорівна
  28. Сидоренко Катерина Костянтинівна
  29. Черниш Каріна Дмитрівна
  30. Шадурова Варвара Віталіївна
  31. Шлапак Олександра Сергіївна