logo_1.gif

Список учнів, зарахованих до КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №15 ВМР" протягом літнього періоду 2017 р.

Список учнів, зарахованих до КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №15 ВМР" протягом літнього періоду 2017 р.

 

    Адміністрація комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради" повідомляє, що станом на 15.08.2017 р. на підставі заяви батьків, особової справи дитини та медичної картки до школи зараховано 34 учнів. (списки додаються). 

ПІБ дитини                                      Клас   Класний керівник                           

Нечай Каріна Олегівна                     3-В       Чульфа Альона Мілентіївна

Галенко-Ярошевська Аріна

Олександрівна                                   5-А      Білоконна Наталя В'ячеславівна

Баглай Анастасія Віталіївна             7-В       Чульфа Лариса Володимирівні

Ужвак Дарія Олексіївна                    7-В       Чульфа Лариса Володимирівні

Горовенко Ольга Ігорівна                 5-В       Горовенко Тетяна Петрівна

Діхтяренко Анастасія Миколаївна    5-А      Білоконна Наталя В'ячеславівна

Гордієнко Тетяна Ігорівна                4-Г       Українець Ольга Олександрівна

Винник Максим Русланович             6-А      Мельничук Олена Миколаївна

Музика Назарій Олександрович       9-А      Янощук Людмила Леонтіївна

Городецька Валерія Станіславівна    4-А      Шахрайчук Ірина Валеріївна

Табачишин Богдан Юрійович          5-В       Горовенко Тетяна Петрівна

Прокопчук Вікторія Вікторівна         5-В       Горовенко Тетяна Петрівна

Мельник Злата Сергіївна                5-Б         Опалинська Наталя Олегівна

Білик Єгор Артемович                     5-В       Горовенко Тетяна Петрівна

Цимбалюк Максим Богданович      5-Б       Опалинська Наталя Олегівна

Качер Андрій Кирилович                 4-Г       Українець Ольга Олександрівна

Кудлаєнко Владислав Олегович       9-А      Янощук Людмила Леонтіївна

Семенчук Вікторія Олександрівна    5-А      Білоконна Наталя В'ячеславівна

Перейма Олександр Юрійович         8-В       Корнелюк Юлія Михайлівна

Гураш Степан Тарасович                  3-Б       Голубович Жанна Леонідівна

Ляміна Єлизавета Геннадіївна          5-Б       Опалинська Наталя Олегівна

Бушменьов Владислав Євгенійович 11-Б     Висоцька Наталя Євгеніївна

Прищепко Іван Вадимович               5-А      Білоконна Наталя В'ячеславівна

Богданюк Аміна Андріївна               11-Б     Висоцька Наталя Євгеніївна

Жмурко Олеся Сергіївна                  2-Г       Чопляк Світлана Петрівна

Грушко Денис Олексійович              5-А      Білоконна Наталя В'ячеславівна

Кулік Максим Сергійович                  7-Б       Ярощук Вікторія Петрівна

Левкович Ігор Дмитрович                  9-Б       Потребенко Світлана Михайлівна

Левкович Анна Дмитрівна                 4-В       Болюбаш Альона Василівна

Веретинський Богдан Михайлович  8-А      Гвоздєва Олена Серафимівна

Сімчук Діана Сергіївна                       6-Б       Маслова Ольга Олександрівна

Щегельська Валерія Аркадівна         7-Б       Ярощук Вікторія Петрівна

Хіжина Анна Сергіївна                        3-Б       Голубович Жанна Леонідівна

Дворницький Максим

Олександрович                                 11-Б     Висоцька Наталя Євгеніївна