logo.gif

Педагогічна майстерня для молодих учителів початкової школи

Педагогічна майстерня для молодих учителів початкової школи

на тему «Особистісно зорієнтований і компетентнісний підхід до організації навчально-виховної роботи в 1-х класах»

20 листопада 2017 року в закладі відбулося засідання міської Школи молодого вчителя початкових класів на тему «Особистісно зорієнтований і компетентнісний підхід до організації навчально-виховної роботи в 1-х класах».

 

  

Вітальними словами зустріла молодих учителів директор закладу Тетяна Володимирівна Василевська, якаознайомила гостей з історією школи та особливостями роботи вчителів методичного об’єднання початкових класів.

Методист із навчальних дисциплін комунальної установи «Міський методичний кабінет» Зима Людмила Трохимівна зупинилася на концептуальних положеннях особистісно зорієнтованої освіти, яка відноситься до педагогічних технологій «за підходом до дитини», висвітлила принципи роботи на засадах «педагогіки партнерства».

У доповіді заступника директора з навчально-виховної роботи Л.М. Пастух переконливо прозвучало, що школа І ступеня – фундамент шкільної освіти, адже саме вчитель початкових класів створює умови для становлення і розвитку творчої, самодостатньої, ініціативної, відповідальної особистості – громадян України, здатних ефективно взаємодіяти у виконанні соціальних, виробничих, економічних завдань, реалізуючи компетентнісний підхід у навчанні. Також доповідач зупинилася на окремих аспектах функціонування школи відповідно до Закону «Про освіту», що набув чинності 28.09.2017р.

Питання «Роль бібліотеки у формуванні та розвитку ключових компетентностей особистості» висвітлила бібліотекар Бернацька Г.М., задіявши учнів у міні-виставі “Веселі вітаміни на захисті дитини».

Молоді педагоги ознайомилися з досвідом роботи вчителів: О.Ю.Волосенко, В.А.Слизькоухої, С.В.Чубатюк, І.С.Кравець, Н.В.Безверхньої, які підготували фрагменти виступів з учнями та відео- презентації проведених заходів, а також пожвавили роботу запропонованими фізкульхвилинками та жартівливою психологічною зарядкою – аутотренінгом.

Керівник методичного об’єднання вчителів школи І ступеня А.В. Волошинська провела круглий стіл «Самоосвітня діяльність учителя – шлях до вдосконалення професійної майстерності».

Учителі закладу підготували концертну програму до Всесвітнього дня дитинства: виступ танцювального колективу початкових класів (керівник Калінцева О.В.), казку «Колобок» - на новий лад ( учитель Безверхня Н.В.) та ін. Завершив роботу учасників методичної панорами виступ сімейного квартету з піснею «Прекрасні звертання» на слова Н. Красоткіної (учитель Кордон О.Д.)

Прес-центр шкільного методкабінету