logo.gif

Соціальна акція "Діти дощу.Зaпaли синім"

Благодійною організацією «Благодійний фонд «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток» 2 квітня було організовано соціальної акцію «Діти дощу. Запали синім»

Учні нашої школи також долучилися до міжнародного дня інформування про аутизм та одягнули у цей день щось із одягу або аксесуарів блакитного або синього кольорівв знак солідарності з людьми з аутизмом та їх сім’ями.

До того ж, у школі відбудеться виставка робіт учнів на тему «На доброму серці тримається світ» та танцювальний флеш-моб.  О 12.00 зі шкільного подвір'я у небо полетіли блакитні кульки, окрім цього учні 2-А класу підготували танцювальний флеш-моб  на тему «На доброму серці тримається світ». 

Довідка. Діти дощу. Таку назву вони отримали після виходу фільму «Людина дощу». Дощ як символ особливості. Це діти-аутисти, це діти з іншим сприйняттям навколишнього світу. Вони вимагають іншого підходу до виховання і навчання. Часто такі діти бувають дуже здібними. Просто вони відрізняються від більшості. 2 квітня 2008 року Генеральна Ассамблея ООН проголосила Всесвітнім днем розповсюдження інформації про людей з аутизмом. В 2005 році американською організацією Autism Speaks ("Аутизм говорить") була проведена акція "Запали синім". В її рамках 2 квітня будівлі освітлюються синім кольором. Це робиться в знак солідарності з людьми з аутизмом та їх сім’ями, а також з метою привернення уваги політиків та простих громадян до проблем людей з аутизмом.