logo.gif

До уваги відвідувачів!

До уваги відвідувачів!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті, який вже переглянули відвідувачі з 97 країни світу.
Сайт постійно вдосконалюється. На даний момент він налічує більше ніж 400 статтей. На його сторінках представлені понад 1000 зображень, майже 300 відео, десятки аннімацій, презентацій, відео- і фотогалерей, 3D-галерей і -панорам, тестів і аудіофайлів тощо. На сайті працює багато сервісів. Зокрема, пошук на сайті, переклад змісту всього сайту на 51 мову світу, можливість надіслати посадовим особам закладу електронного листа безпосередньо з сайту, отримати QR-код будь-якої сторінки сайту, прокласти маршрут, за яким можна дістатися до школи, на карті Google тощо.
На пристроях з ОС Windows наш сайт найкраще переглядати за допомогою браузера Firefox. Завантажити його останню версію можна тут. Для відтворення Flash на пристрої має бути встановлена остання версія Adobe Flash Player, завантажити який можна за цим посиланням.

На пристроях з ОС Android наш сайт найкраще переглядати за допомогою браузера Opera Mobile Classic, який можна завантажити тут або встановити через Google Play.  Для відтворення Flash на пристрої має бути встановлено Adobe Flash Player, завантажити який можна за цим (для Android 4.0) або за цим (для Android 2.x та Android 3.x) посиланням.