logo.gif

Наші медалісти

Випускники-медалісти загальноосвітньої школи № 15 м.Вінниці.

 

1965 1966 навчальний рік:

Випуску не було

 

1966 1967 навчальний рік:

Ховренко Луїза Борисівна – срібна медаль. 

 

1967 1968 навчальний рік:

Лазарев  Володимир Борисович (10-А) – золота медаль.

Московський  Володимир Володимирович (10-А) – золота медаль.

Якімова Галина Іванівна (10-Б) – золота медаль.

Галаєвська Галина Іванівна (10-А) – срібна медаль.

Складановська Людмила Іванівна (10-А) – срібна медаль.

Хмель Алла Ігорівна (10-Б) – срібна медаль. 

 

1968 1969 навчальний рік:

 

1969 1970 навчальний рік:

Коханова Галина Олексіївна (10-Б) – золота медаль.

Карапиш Ольга Анатоліївна (10-В) – золота медаль.

Коломієць Юрій Олександрович (10-В) – золота медаль.

Пономарьова Лариса Фатмирівна (10-В) – золота медаль.

 

1970 1971 навчальний рік:

Козирьова Тетяна Олександрівна (10-А) – золота медаль.

Терещенко Тетяна Петрівна (10-Б) – золота медаль.

Вовк Володимир Тарасович (10-В) – золота медаль.

Крутоус Світлана Андріївна (10-В) – золота медаль.

Борщевська Ірина Юріївна (10-Г) – золота медаль.

 

1971 1972 навчальний рік:

Жибарьова Олена Миколаївна (10-А) – золота медаль.

Вятер Аркадій Якович (10-Б) – золота медаль.

Ратаєва Тетяна Михайлівна (10-В) – золота медаль.

Якімова Тетяна Іванівна (10-В) – золота медаль.

 

1972 1973 навчальний рік:

Бобряков Сергій Вікторович (10-А) – золота медаль.

Конвісарова Олена Григорівна (10-А) – золота медаль.

Насипанна Наталія Георгіївна (10-А) – золота медаль.

Удоєва Наталія Олексіївна (10-А) – золота медаль.

Марчак Тетяна Віталіївна (10-Б) – золота медаль.

Калугіна Лідія Григорівна (10-Б) – золота медаль.

 

1973 1974 навчальний рік:

Бавіна Наталія Іванівна (10-А) – золота медаль.

Блехер Інна Олександрівна (10-А) – золота медаль.

Піддубняк Олександр Петрович (10-А) – золота медаль.

Кузіна Ольга Віталіївна (10-Б) – золота медаль.

 

1974 1975 навчальний рік:

Савчук Андрій Фрітнофович (10-А) – золота медаль.

Тхорівський Вадим Адольфович (10-А) – золота медаль.

Шнайдер Олександр Григорович (10-А) – золота медаль.

Карпова Ольга (10-Б) – золота медаль.

Афендікова Наталія Василівна (10-В) – золота медаль.

Поміркованна Людмила Леонідівна (10-В) – золота медаль.

 

1975 1976 навчальний рік:

 Ліберштейн Володимир Маркович (10-А) – золота медаль.

 

1976 1977 навчальний рік:

Беньковський В'ячеслав Іванович (10-А) – золота медаль.

Гордієць Олена Володимирівна (10-А) – золота медаль.

Землякова Тетяна Анатоліївна (10-А) – золота медаль.

Кириченко Володимир Дмитрович (10-А) – золота медаль.

Ковальов Михайло Іванович (10-А) – золота медаль.

Корбут Людмила Іванівна (10-А) – золота медаль.

Ленчинер Дмитро Якович (10-А) – золота медаль.

Репринцева Лідія Миколаївна (10-А) – золота медаль.

Ямпольська Олена Марківна (10-А) – золота медаль.

Малюк Євгеній Михайлович (10-Б) – золота медаль.

Поліщук Наталія Віталіївна (10-Б) – золота медаль.

Вайнерман Ольга Соломонівна (10-В) – золота медаль.

Усманова Альфія Амирівна (10-В) – золота медаль.

 

1977 1978 навчальний рік:

Волкова Галина Юріївна (10-А) – золота медаль.

Сокирко Наталія Віталіївна (10-А) – золота медаль.

Сур'янинов Олександр Вікторович (10-А) – золота медаль.

Штехманн Алла Наумівна (10-А) – золота медаль.

Попова Ірина Анатоліївна (10-Б) – золота медаль.

Хавренкова Ольга Яківна (10-Б) – золота медаль.

 

1978 1979 навчальний рік:

Антонюк Наталія Олексіївна (10-А) – золота медаль.

Асташева Лілія Петрівна (10-А) – золота медаль.

Васильська Вікторія Василівна (10-А) – золота медаль.

Єрмаш Олександр Борисович (10-А) – золота медаль.

Шевченко Наталія Євгенівна (10-Б) – золота медаль.

Шумаріна Олена (10-Б) – золота медаль.

 

1979 1980 навчальний рік:

Антропов Аркадій Геннадійович (10-А) – золота медаль.

Безверхий Олег Станіславович (10-А) – золота медаль.

Камалетдінова Світлана Габдулаївна (10-А) – золота медаль.

Ксенникова Олена Олександрівна (10-А) – золота медаль.

Пермякова  Віра Михайлівна (10-А) – золота медаль.

Стеценко Тетяна Анатоліївна (10-А) – золота медаль.

Ус Ірина Феодосіївна (10-А) – золота медаль.

Коваль Людмила Анатоліївна (10-Б) – золота медаль.

 

1980 1981 навчальний рік:

Бісикало Олег Володимирович (10-А) – золота медаль.

Лойферман Олена Едуардівна (10-А) – золота медаль.

Репіна Вікторія Олексіївна (10-А) – золота медаль.

Ценделін Андрій Павлович (10-А) – золота медаль.

Шаєвич Людмила Яківна (10-А) – золота медаль.

Шаталюк Наталія Василівна (10-А) – золота медаль.

Штефан Геннадій Борисович (10-А) – золота медаль.

Ярмоленко Наталія Вікторівна (10-А) – золота медаль.

Борисов Леонід Юхимович (10-Б) – золота медаль.

Даценко Оксана Вікторівна (10-Б) – золота медаль.

Пєтушкова Світлана Валентинівна (10-Б) – золота медаль.

 

1981 1982 навчальний рік:

Верник Олександра Михайлівна (10-А) – золота медаль.

Гур'євська Тетяна Ісаківна (10-А) – золота медаль.

Корман Алла Михайлівна (10-А) – золота медаль.

Семерук Наталія Юліївна (10-А) – золота медаль.

Страшевська Лариса Євгенівна (10-А) – золота медаль.

Чужик Марк Олександрович (10-А)– золота медаль.

Винничук Валерій Петрович (10-Б) – золота медаль.

Стельмах Ольга Євгенівна (10-Б) – золота медаль.

Знаменський Андрій Георгійович (10-В) – золота медаль.

Калініченко Світлана Степанівна (10-В) – золота медаль.

Овсянникова Олена Вікторівна (10-В) – золота медаль.

Сокрута Олександр Васильович (10-В) – золота медаль.

Волокушина Олена В’ячеславівна (10-Г) – золота медаль.

 

1982 1983 навчальний рік:

Боримська Вікторія Леонідівна (10-А) – золота медаль.

Мошкович Павло Михайлович (10-А) – золота медаль.

Поп Василь Юрійович (10-А) – золота медаль.

Тхорівська Наталія Адольфівна (10-А) – золота медаль.

Тимчук Олександр Миколайович (10-А) – золота медаль.

Фарапонова Олена Вадимівна (10-А) – золота медаль.

Піскун Олена Олександрівна (10-Б) – золота медаль.

Ковальчук Сергій Віталійович (10-Б) – золота медаль.

Куденко Марина Вікторівна (10-В) – золота медаль.

 

1983 1984 навчальний рік:

Мальцева Діана Юріївна (10-А) – золота медаль.

Марчук Віктор Миколайович (10-А) – золота медаль.

Лиховський Олег Ігорович (10-А) – золота медаль.

Гвоздєва Олена Серафимівна (10-А) – золота медаль.

Бернштейн Поліна Яківна (10-А) – золота медаль.

Бейлін Софія Львівна (10-Б) – золота медаль.

 

1984 1985 навчальний рік:

Маринюк Тетяна Василівна (10-А) – золота медаль.

Зажирко Оксана Дмитрівна (10-А) – золота медаль.

Жулькова Ольга Юріївна (10-А) – золота медаль.

Пузирьова Олена Іванівна (10-А) – золота медаль.

Станчук Володимир Миколайович (10-А) – золота медаль.

Березовська Олександра Леонідівна (10-А) – золота медаль.

Король Людвіг Григорович (10-Б) – золота медаль.

Поліщук Алла Миколаївна (10-Б) – золота медаль.

 

1985 1986 навчальний рік:

Гітельман Зорислав Аврамович (10-А) – срібна медаль.

Шевня Сергій Петрович (10-А) – срібна медаль.

Кац Валерій Ісакович (10-А) – срібна медаль.

Юхимець Олена Миколаївна (10-А) – срібна медаль.

Сенита Інна Вікторівна (10-Б) – срібна медаль.

Простнєва Ірина Львівна (10-Б) – срібна медаль.

Сурус Олена Олександрівна (10-В) – срібна медаль.

 

1986 1987 навчальний рік:

Осьмирко Олександр Миколайович (10-А) – золота медаль.

Середюк Сергій Іванович (10-А) – золота медаль.

Котик Ірина Петрівна (10-Б) – золота медаль.

Пахоренко Наталія Михайлівна (10-Б) – золота медаль.

Богуславська Ірина Василівна (10-А) – срібна медаль.

Грига Наталія Борисівна (10-А) – срібна медаль.

Коваленко Світлана Вікторівна (10-А) – срібна медаль.

Руда Катерина Іванівна (10-А) – срібна медаль.

Поліщук Лілія Анатоліївна (10-Б) – срібна медаль.

 

1987 1988 навчальний рік:

Волкова Оксана Юріївна (10-А) – золота медаль.

Полторак Зоя Федорівна (10-А)– золота медаль.

Березюк Наталія Дмитрівна (10-Б) – золота медаль.

Горлачов Олексій Борисович (10-Б) – золота медаль.

Меломуд Олександр Михайлович (10-Б) – золота медаль.

Присяжнюк Віктор Миколайович (10-Б) – золота медаль.

Шевченко Володимир Євгенович (10-Б) – золота медаль.

Винничук Олександр Петрович (10-А) – срібна медаль.

Волкова Тетяна Юріївна (10-А) – срібна медаль.

Полякова Наталія Олександрівна (10-Б) – срібна медаль.

 

1988 1989 навчальний рік:

Григораш Світлана Миколаївна (10-А) – золота медаль.

Лейкех Олександр Євгенович (10-Б) – золота медаль.

Будзинська Лариса Леонідівна (10-А) – срібна медаль.

Ковальчук Ольга Юріївна (10-А) – срібна медаль.

Гіловой Леонід Самуїлович (10-Б) – срібна медаль.

Чернов Олексій Борисович (10-Б) – срібна медаль.

 

1989 1990 навчальний рік:

Вайсман Людмила Абрамівна (10-А) – золота медаль.

Дорофєєва Наталія Станіславівна (10-А) – золота медаль.

Тучак Ольга Степанівна (10-Б) – золота медаль.

Філіппова Анжела Валеріївна (10-Б) – золота медаль.

Глечштейн Анна Яківна (10-А) – срібна медаль.

Котельников Денис Іванович (10-А) – срібна медаль.

Пахнюща Тетяна Ігорівна (10-А) – срібна медаль.

Семченков Олександр Анатолійович (10-А) – срібна медаль. 

Слободянський Олександр Семенович (10-А) – срібна медаль.

Зигарь Оксана Володимирівна (10-Б) – срібна медаль.

Мислива Аліна Петрівна (10-Б) – срібна медаль.

Яганова Олена Володимирівна (10-Б) – срібна медаль.

 

1990 1991 навчальний рік:

Байдаков Сергій Вікторович (10-Б) – золота медаль.

Колногозюк Марина Миколаївна (10-Б )– золота медаль.

Ільчук Сергій Миколайович (10-А) – срібна медаль.

Каракой Світлана Григорівна (10-А) – срібна медаль.

Клименко Сергій Васильович (10-Б) – срібна медаль.

Ковальчук Олег Віталійович (10-Б) – срібна медаль.

Ласкавчук Людмила Леонідівна (10-Б) – срібна медаль.

Мягкий Андрій Вікторович (10-Б) – срібна медаль.

Пастух Олена Василівна (10-Б) – срібна медаль.

Рибалко Людмила Вікторівна (10-Б) – срібна медаль.

 

1991 1992 навчальний рік:

Курдюкова Тетяна Володимирівна (11-А) золота медаль.

Волощук  Світлана Іванівна (11-А) – срібна медаль.

Кузьменко Ірина Анатоліївна (11-А) – срібна медаль.

Росовецький Олег Станіславович (11-А) – срібна медаль.

Смирнова Вікторія Дмитрівна (11-А) – срібна медаль.

Трощук Олена Миколаївна (11-А) – срібна медаль.

Антонюк Юрій Миколайович (11-Б) – срібна медаль.

Бойко Таїсія Іванівна (11-Б) – срібна медаль.

Совгира Наталія Олек. (11-Б) – срібна медаль.

Шевня Богдан Петрович (11-Б) – срібна медаль.

Якубишин Іван (11-Б) – срібна медаль.

Кафарська Лариса (11-В) – срібна медаль.

Клоконосова  Оксана Ігорівна (11-В) – срібна медаль.

Ткаченко Ліля Михайлівна (11-В) – срібна медаль.

Цимбарович Володимир (11-В) – срібна медаль.

 

1992 1993 навчальний рік:

Дорощук Тетяна Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Кондаков Олександр Валерійович (11-А) – золота медаль.
 
Крутенко Ірина Леонідівна (11-А) – золота медаль.
 
Поп Олена Юріївна (11-А) – золота медаль.
 
Стороженко Людмила Віталіївна (11-А) – золота медаль.
 
Кирилова Наталія Сергіївна (11-Б) – золота медаль.
 
Реутова Світлана Володимирівна (11-Б) – золота медаль.
 
Крапівіна Ольга В’ячеславівна (11-В) – золота медаль.
 
Рандика Ольга Анатоліївна (11-В) – золота медаль.

 

1993 1994 навчальний рік:

Калініна Інна Сергіївна (11-А) – золота медаль.

Бачинська Віра Болеславівна (11-Б) – золота медаль.
 
Дацюк Олеся Іванівна (11-Б) – золота медаль.

 

1994 1995 навчальний рік:

Афанасюк Оксана Іванівна (11-А) золота медаль.  

Валявський Ігор Анатолійович (11-А) – золота медаль.   
 
Каспрова Юлія Володимирівна (11-А) – золота медаль. 
 
Міщук Аліна Валеріївна (11-А) – золота медаль.
 
Соколовська Оксана Вадимівна (11-А) – золота медаль.
 
Чопляк Павло Васильович (11-А) – золота медаль.
 
Яворська Тетяна Петрівна (11-А) – золота медаль.
 
Костюк Людмила Василівна (11-Б) – золота медаль.
 
Михальчук Олеся Миколаївна (11-Б) – золота медаль.
 
Сердюк Вікторія Вікторівна (11-А) – срібна медаль.

 

1995 1996 навчальний рік:

Загрійчук Юлія Вікторівна (11-А) – золота медаль.

Кондаков Юрій Валерійович (11-А) – золота медаль.

Кудельський Ігор Анатолійович (11-А) – золота медаль.

Маценко Наталія Михайлівна (11-А) – золота медаль.

Заболотний Роман Олек. (11-Б) – золота медаль.

Слащук Олеся Григорівна (11-Б) – золота медаль.

Хуторна Олена Анатоліївна (11-Б) – золота медаль.

Нікіфорова Олена Ол. (11-А) – срібна медаль.

Тереверко Юлія Михайлівна (11-А) – срібна медаль.

 

1996 1997 навчальний рік:

Гільманов Ренат Рашітович (11-А) – золота медаль.

Ковальчук Олена Юріївна (11-А) – золота медаль.

Кучер Петро Анатолійович (11-А) – золота медаль.

Сосєдко Олена Іванівна (11-А) – золота медаль.

Степанюк Микола Андрійович (11-А) – золота медаль.

Шепетко Таїсія  Аркадіївна (11-А) – золота медаль.

Шаповал Ірина Михайлівна (11-А) – золота медаль.

Антонюк Валентина Миколаївна (11-Б) – золота медаль.

Гехт Вікторія Володимирівна (11-Б) – золота медаль.

Моргун Анна Григорівна (11-Б) – золота медаль.

Потапова Ірина Петрівна (11-Б) – золота медаль.

Кадук Віталій Миколайович (11-В) – золота медаль.

Сьомченкова Тетяна Анатоліївна (11-В) – золота медаль.

Логіш Валентин Олекс. (11-В) – срібна медаль.

Никитюк Максим Миколайович (11-В) – срібна медаль.

Обертюк Алла Володимирівна (11-В) – срібна медаль.

 

1997 1998 навчальний рік:

Миронюк Ірина Іванівна (11-А) – золота медаль.

Наук Тамара Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Тасалова Тетяна Вікторівна (11-А) – золота медаль.

Федчишина Світлана Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Баскевич Тетяна Анатоліївна (11-Б) – золота медаль.

Ласкавчук Ольга Леонідівна (11-Б) – золота медаль.

Оногда Олена Вікторівна (11-Б) – золота медаль.

Седлецька Юлія Василівна (11-Б) – золота медаль.

Троскот Ірина Олександрівна (11-Б) – золота медаль.

Килимник Євгенія Семенівна (11-В) – золота медаль.

Односталко Олена Вікторівна (11-В) – золота медаль.

Бабенко Олеся Олегівна (11-А) – срібна медаль.

Івах Таїсія Василівна (11-А) – срібна медаль.

Качурина Жанна Василівна (11-Б) – срібна медаль.

Бордюженко Ольга Валентинівна (11-Б) – срібна медаль.

Пастух Сергій Васильович (11-Б) – срібна медаль.

Левіна Олена Валеріївна (11-Б) – срібна медаль.

 

1998 1999 навчальний рік:

Бутович Тетяна Костянтинівна (11-А) – золота медаль.

Кудельський Андрій Анатолійович (11-А) – золота медаль.

Лінник Вікторія Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Ярова Марина Петрівна (11-А) – золота медаль.

Малаховська Інна Василівна (11-Б) – золота медаль.

Побережна Анна Вікторівна (11-Б) – золота медаль.

Сидоренко Тетяна Володимирівна (11-Б) – золота медаль.

Олексієва Ірина Олександрівна (11-В) – золота медаль.

Гринюк Марта Михайлівна (11-А) – срібна медаль.

Пудова Світлана Сергіївна (11-А) – срібна медаль.

Яремчук Анна Євгенівна (11-А) – срібна медаль.

 

1999 2000 навчальний рік:

Літвінов Сергій В'ячеславович (11-А) – золота медаль.

Петришена Інна Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Рожкова Олександра Миколаївна (11-А) – золота медаль.

Бесчасна Вікторія Геннадіївна (11-Б) – золота медаль.

Клименко Наталія Василівна (11-Б) – золота медаль.

Колодезна Ганна Олексіївна (11-Б) – золота медаль.

Кучевська Світлана Петрівна (11-Б) – золота медаль.

Мельникова Юлія Василівна (11-Б) – золота медаль.

Андрушкова Ольга Всеволодівна (11-А) – срібна медаль.

Гринчук Інна Василівна (11-А) – срібна медаль.

Дзісь Валентина Петрівна (11-А) – срібна медаль.

Корлюга Марина Вікторівна (11-А) – срібна медаль.

Курганова Людмила Юріївна (11-А) – срібна медаль.

Горлова Юлія Миколаївна (11-Б) – срібна медаль.

Козярук  Дмитро Володимирович (11-Б) – срібна медаль.

 

2000 2001 навчальний рік:

Дець Юлія Василівна (11-А) – золота медаль.

Рускевич Наталія Василівна (11-А) – золота медаль.

Янощук В'ячеслав Віталійович (11-А) – золота медаль.

Коцюра Ольга Олександрівна (11-В) – золота медаль.

Ратнюк Вадим Вадимович (11-А) – срібна медаль.

Сергієнко Світлана Георгіївна (11-В) – срібна медаль.

 

2001 2002 навчальний рік:

Кадук Тетяна Миколаївна (11-А) – золота медаль.

Скрипник Тетяна Анатоліївна (11-А) – золота медаль.

Затайдух Вікторія Іванівна (11-Б) – золота медаль.

Кондратюк Тетяна Василівна (11-Б) – золота медаль.

Соколовська Марина Сергіївна (11-Б) – золота медаль.

Тітко Ельвіра Валентинівна (11-Б) – золота медаль.

Іваній Валентина Григорівна (11-А) – срібна медаль.

Подолян Наталія Володимирівна (11-А) – срібна медаль.

Польгун Тетяна Олекс. (11-А) – срібна медаль.

Степанюк Олександр Андрійович (11-А) – срібна медаль.

Булаївська Яна Станіславівна (11-Б) – срібна медаль.

Гуменчук Юлія Леонідівна (11-В) – срібна медаль.

 

2002 2003 навчальний рік:

Бутович Лідія Котянтинова (11-А) – золота медаль.

Наумчук Марина Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Ковтонюк Сергій Миколайович (11-А) – золота медаль.

Малогулко Лідія Іванівна (11-Б) – золота медаль.

Дубінська Вікторія Віталіївна (11-А) – срібна медаль.

Качур Владислав Олегович (11-А) – срібна медаль.

 

2003 2004 навчальний рік:

Тодосієнко Ірина Олександрівна (11-А) – золота медаль.

Скубілова Лариса Іванівна (11-А) – срібна медаль. 

Лещенко Сергій Володимирович (11-Б) – срібна медаль.

Місяць Тетяна Вікторівна (11-Б) – срібна медаль.

Паращук Максим Андрійович (11-Б) – срібна медаль.

Колівошко Юлія Юріївна (11-В) – срібна медаль.

 

2004 2005 навчальний рік:

Король Вікторія Петрівна (11-А) – золота медаль.

Ратнюк Катерина Вадимівна (11-А) – золота медаль.

Савчук Катерина Олександрівна (11-А) – золота медаль.

Бєсова Вікторія Володимирівна (11-Б) – золота медаль.

Кондакова Ольга Валеріївна (11-А) – срібна медаль.

Наконечний Олександр Анатолійович (11-А) – срібна медаль.

Нечиталюк Михайло Михайлович (11-А) – срібна медаль.

Нікіфорова Ангеліна Олександрівна (11-Б) – срібна медаль.

Попенко Юлія Леонідівна (11-Б) – срібна медаль.

Корчак Олександр Вікторович (11-Г) – срібна медаль.

 

2005 2006 навчальний рік:

Горбенко Іван Сергійович (11-А) – золота медаль.

Тіміна Анна Леонідівна (11-А) – золота медаль.

Мушинська  Юлія Михайлівна (11-Б) – золота медаль.

Шевченко Тетяна В’ячеславівна (11-Б)  – золота медаль.

 

2006 2007 навчальний рік:

Романова  Валентина Олександрівна (11-А) – золота медаль.

Швець Олександр Петрович (11-А) – золота медаль.

Янощук Інна Віталіївна (11-Б) – золота медаль.

Бедраківська  Анастасія Василівна (11-А) – срібна медаль.

Музика Олена Михайлівна (11-А) – срібна медаль.

Колібабчук  Ярослава Валеріївна (11-Б) – срібна медаль.

Чубатюк Ярослав Володимирович (11-Б) – срібна медаль.

Шевчук Катерина Юріївна (11-Б) – срібна медаль.

 

2007 2008 навчальний рік:

Анісімова Вікторія Леонідівна (11-А) – золота медаль.

Басько Олександра Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Бабак Катерина Сергіївна (11-Б) – золота медаль.

Тимошенко Костянтин Олександрович (11-В) – золота медаль.

 

2008 2009 навчальний рік:

Ліщенко Тарас Сергійович (11-А) – золота медаль.

Пономарьов Артем Олегович (11-А) – золота медаль.

Репінецький Максим Олександрович (11-А) – золота медаль.

Бурбіцька Анастасія Сергіївна (11-Б) – золота медаль.

Гирич Марія Сергіївна (11-Б)  – золота медаль.

Присяжнюк Вадим Володимирович (11-Б) – золота медаль.

Рибак Віталій Валерійович (11-Б)  – золота медаль.

Удовиченко Вікторія Анатоліївна (11-Б)  – золота медаль.

Швець Роман Петрович (11-Б) – срібна медаль.

 

2009 2010 навчальний рік:

Коваль Павло Ігорович (11-А) – золота медаль.

Мельничук Ніна Артурівна (11-А) – золота медаль.

Берднік Діана Віталіївна (11-Б) – золота медаль.

Білоконна Катерина Валеріївна (11-Б) – золота медаль.

Колодяжний Олег Анатолійович (11-Б)  – золота медаль.

Опалинський Олег Володимирович (11-Б) – золота медаль.

Чаплінська Людмила Ігорівна (11-Б) – золота медаль.

Очеретний Сергій Васильович (11-Г) – золота медаль.

Царевський Роман Олександрович (11-Г) – золота медаль.

Купрейчук Лілія Павлівна (11-А) – срібна медаль.

Мєдвєдева Олександра Олександрівна (11-А)  – срібна медаль.

Трохимчук Тетяна Володимирівна (11-А) – срібна медаль.

Чемерис Олена Павлівна (11-А) – срібна медаль.

Бойлема Марія Василівна (11-Б) – срібна медаль.

Перегняк Юлія Володимирівна (11-Б) – срібна медаль.

Писарук Ольга Олександрівна (11-Б) – срібна медаль.

Романюк Юлія Володимирівна (11-Г) – срібна медаль.

 

2010 2011 навчальний рік:

Випуску не було

 

2011 2012 навчальний рік:

Івченко Ксенія Володимирівна (11-А) – золота медаль.

Кензір Тетяна Володимирівна (11-Б) – золота медаль.

Куліш Дарина Владиславівна (11-Б) – золота медаль.

Трач Ольга Анатоліївна (11-Б)  – золота медаль.

Черешнюк Анна Олександрівна (11-Б) – золота медаль.

Горох Наталія Володимирівна (11-А) – срібна медаль.

Хіміч Вероніка Миколаївна (11-А) – срібна медаль.

 

2012 2013 навчальний рік:

Килимиста Дар'я Ігорівна (11-А) – золота медаль.

Корпанюк Марія Сергіївна (11-А) – золота медаль.

Маслова Анна В'ячеславівна (11-А) – золота медаль.

Швець Владислав Іванович (11-Б) – золота медаль.

Явдощак Тетяна Ігорівна (11-А) – срібна медаль.

Голованов Юрій Ілліч (11-Б) – срібна медаль.

 

2013 2014 навчальний рік:

Кукуріка Діана Василівна (11-А) – золота медаль.

Судома Максим Сергійович (11-А) – золота медаль.

Білоконний Ілля Валерійович (11-Б) – золота медаль.

Воробйов Іван Олексійович (11-Б) – золота медаль.

Гафурова Лілія Сергіївна (11-Б) – золота медаль.

Концевой Антон Олександрович (11-Б) – золота медаль.

Стангрет Ігор Анатолійович (11-Б) – золота медаль.

Федорук Анастасія Сергіївна (11-А) – срібна медаль.

Почверук Катерина Євгеніївна (11-Б) – срібна медаль.