logo.gif

Наші таланти

Розумниця, спортсменка, поетеса

У 6–А класі навчається дівчинка, яка вражає своїми здібностями. Має багато подруг і прихильників її краси і таланту. Справжня Афродіта нашої школи – Мосійчук Вікторія.

У 4 роки почала займатися художньою гімнастикою, а з 7 – навчається в ДШМ «Вишенька» на музичному відділі по класу фортепіано. Виступає з концертами по Вінниці й області, а також у багатьох містах України. Має призові (найчастіше – перші) місця у Всеукраїнських фестивалях, конкурсах та міжнародних конкурсах музики та класичного співу. Особливими нагородами вважає премії та сертифікати від міського голови В.Гройсмана.

Окрім музичних досягнень, неодноразово брала участь у міжнародних турнірах, чемпіонатах України з художньої гімнастики та визнана найкращою спортсменкою в своїй віковій категорії. Її нагород (кубків, медалей та грамот) просто не перелічити!

Усі роки навчання була нагороджена Похвальними листами. Здобула І місце у першому етапі Всеукраїнської олімпіади юних філологів. На Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2011» показала відмінний результат і отримала сертифікат червоного кольору.

У вільний час складає вірші, малює, а також захоплюється астрономією.

                                                                     Довбанюк Владислав, 6-А клас  (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Справжня леді

«Відмінниця!», «Красуня!», «Вишукана!», «Бездоганна!»,- таких та багато подібних відгуків почуєте про Горянську Анастасію, ученицю 7-Б класу. Дівчина професійно займається бальними танцями вже 8 років у студії  Сергія Майструка. Бере участь у багатьох конкурсах та чемпіонатах, виборюючи призові місця. Жодне шкільне свято не відбувається без участі цієї чарівної танцівниці. Хореографічні композиції виконуються з партнером, а іноді глядачі милуються сольними номерами.

Анастасія пише вірші українською та російською мовами. Її поетичні здібності відзначили на конкурсі «Зелене гроно»: дівчина посіла І місце серед учасників усього міста! Але, перш за все, хочеться відзначити відмінне навчання та бездоганне виховання юної леді. Дівчатам є на кого рівнятися, а хлопцям – готуватися до лицарських вчинків…

                         Шендера Артур, 7-Б клас (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Дівчина з чарівним голосом

Анастасія Перебейнос, учениця 9-В класу, професійно займається вокалом більше 2-х років. Її сестра Майборода Віра, яка й сама володіє чаруючим голосом, надихнула  Настю займатися співом.

На невеликому творчому шляху дівчини – чимало  виступів на сцені рідної школи. Жодні свята, позакласні заходи не відбуваються без виступів юної виконавиці. Будь-яка пісня наповнює позитивними емоціями, додаючи сили, досвіду та впевненості. Завдяки талановитому педагогу Рибаченко Валентині Петрівні, яка вдосконалює майстерність своєї старанної учениці, Анастасія мріє співати і на великих сценах.

Зарванська Єлизавета, 7-Б клас (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Життя – театр…

Життя – театр, а люди у ньому – актори… Цим чудовим словам  Шекспіра дехто не надає особливого значення. Дарма, адже акторське мистецтво – одна найзахоплюючих справ.

Театр для мене – усе. Захоплюватися цим мистецтвом почав ще з дитинства, у садочку. А потім брав участь у шкільних заходах, граючи ролі у сценках. Зрозумівши, що аматорство не для мене, я вирішив поринути у світ акторської справи з головою та всерйоз. Уже більше 2-х років навчаюсь у театральній студії «Мельпомена», що діє у Палаці дітей та юнацтва. Я дуже вдячний своєму керівникові – Вонсовській Людмилі Петрівні. Вона прищепила  любов до театру, вдосконалювала мене як духовно, так і теоретично. З того часу я зрозумів, що сцена – це не просто майданчик, а країна, у якій перед глядачем розгортаються справжні дива, і саме актор є невід’ємною частиною його створення. Я намагався брати активну учать у житті Палацу та самої театральної студії, паралельно – у житті  рідної школи.  Колектив нашого гуртка настільки дружній та творчий, що іноді ми можемо обійтись без допомоги вчительки. Але все одно Людмила Петрівна для усіх нас як матір – без неї неможливо.

Усі наші гуртківці – активні учасники обласних та Всеукраїнських конкурсів, їх призери та просто хороші люди. Навесні ми влаштували грандіозний концерт, присвячений Дню театра. А також усією трупою написали п’єсу «Мужня Вінничанка» про нашу землячку Лялю Ратушну, що мужньо загибла у війні за Батьківщину.  П’єсу ми майстерно відтворили на сцені. Було важко психологічно ввійти у роль, але, доклавши зусиль, мені вдалося. 

Раджу всім спробувати себе у театральній справі, адже театральне мистецтво – вершина духовного та мистецького світу людини.

Воробйов Іван, 9-В клас


 

Улюблені захоплення

У дитинстві батьки віддавали мене до різних спортивних секцій та гуртків. Вони намагалися розвивати свою дочку у багатьох галузях мистецтва. Та в 3 роки вирішили віддати до студії бального танцю. Так я вперше дізналася, що таке справжній танок, і це стало моїм захопленням. Але з часом почала часто змінювати танцювальні студії, тому що не могла обрати танець, від якого буду отримувати задоволення. У третьому класі почала займатися хіп-хопом в танцювальній студії «ВВ5». Це дійсно мені сподобалось. Ми з групою відвідували різні танцювальні чемпіонати, конкурси, брали участь у всіх можливих вінницьких художніх заходах. Уже шість років я займаюсь улюбленим хіп-хопом.

 Окрім танців, нещодавно  моїми новими захопленням стали вокал та гра на ударних інструментах (барабанах). Вокалом я займалася недовго, але майже рік грала та співала в рок-групі.

Мені подобається брати участь у шкільних заходах, концертах. Це допомагає мені розвиватись як в танцях, так і в музиці, вдосконалюючи свою майстерність. Сподіваюся, що у майбутньому зможу пов’язати своє життя із улюбленими захопленнями.

Демянюк Катерина, 9-В клас


 

Людина мистецтва

Стангрет Ігор навчається у 9-В класі. За словами його друзів, йому подобаються різні науки (він відмінник). Має багато інтересів та захоплень. Одним із них є танці. Займається сучасними танцями вже 6 років і це йому дуже подобається. Має великий досвід участі в багатьох змаганнях та конкурсах. Здобув безліч нагород, серед яких – кубки, цінні призи, грамоти, дипломи.

Із кожним заняттям Ігор все більше розвивається у сфері мистецтва. Також займається музикою. Професійно грає на синтезаторі, навчаючись у музичній школі «Вишенька» вже восьмий рік. У вільний  час також любить грати на цьому музичному інструменті. Брав участь у концертах та конкурсах, виступав на різних сценах. Особливо запам’ятався його музичний номер під час новорічного концерту в парку ім.Горького.

Завдяки мистецтву людина розвивається, пізнає багато нового та цікавого!

                                                           Бацалай Оксана, 7– Аклас (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Майбутня зірка Євробачення

Марійка – дуже активна та жвава дівчина. З 8-ми років займається вокалом. Виходячи на сцену, вона перетворюється на ніжну, чуттєву принцесу. За словами Марії, на заняття співом її надихнула матуся.

Дівчина навчається у школі мистецтв «Вишенька» вже 4 роки. Підвищуючи свій професійний рівень, бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Здобула перші місця на Всеукраїнських конкурсах «Музична мрія» (м.Дніпроперовськ) та «Музичний меридіан» (м.Київ). Найяскравішим був нещодавній виступ (25-29 жовтня 2011 року) на міжнародній олімпіаді «Мій світ – мистецтво!», де Маша Дорош посіла почесне ІІ місце в номінації «Класичний вокал».

7-А клас пишається й відмінним навчанням Марії. Вона має багато подруг і друзів.

Семенюк Наталія, 7-А клас (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Файний рокер

У нашій школі в 9-В класі навчається дуже здібний, творчий хлопець. Мова йде про Назаренка Владислава – талановитого музиканта. Мов міфічний Орфей, він зачаровує своєю грою на гітарі. Почав займатися музикою в 12 років. Неодноразово брав участь та перемагав у  конкурсах. Вдосконалює свою майстерність, граючи у рок - групі.

Хлопець бере участь у шкільних заходах і вже має свій фан-клуб. Допомагає у проведенні свят та тематичних вечорів. Один із найяскравіших – «Вечір золотого романсу».

 З приводу своєї майбутньої кар’єри юнак стверджує, що є багато талановитих груп, але шансу стати відомими та успішними – один на мільйон. Як і всі музиканти, Влад мріє про справжній хіт, який знайде багатьох прихильників.

                                                                                                   Осаулко Вікторія, 7-Б клас (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Барвінкова красуня

Магаляс Наталя, учениця 7-Б класу, – скромна дівчина, вона не вихваляється своїми досягненнями. Але дізнавшись про її заняття в «Барвінку» та подивившись чудовий виступ ансамблю, ніхто не залишиться байдужим до справжнього таланту.

 Наталка розпочала танцювальну кар’єру в 7 років. Вона пам’ятає, як вперше вийшла на сцену, виконуючи танок "Сусідки". Незабутніми є "Барвистий віночок" та "Йшли хлопці через двір". У складі молодшої групи побувала за кордоном (Польщі, Чехії, Німеччині). Окрім виступів, цікавилася культурними пам'ятками цих країн.

Три роки Наталя виступає у середній групі "Барвінку", оволоділа майстерністю більшості танців. Гастролювала з ансамблем у Росії, Італії, Австрії.

За словами Наталі, окрім танців, діти - барвінчата грають на різних музичних інструментах, співають, а також  займаються вишивкою. Всі учні дружньо спілкуються, разом будують творчі плани.

                                                                                             Бятова Юлія, 7-Б клас (Кореспондент шкільного гуртка "Юні журналісти")


 

Не можу жити без  творчості

У  кінці другого класу  батьки за моїм власним бажанням віддали мене до студії  «Болеро», де я займаюся бальними танцями по сьогоднішній день.  Брала участь у багатьох конкурсах, чемпіонатах, зокрема «Маколайки,чемпіонат світу-2008» у Польщі, а також у Всеукраїнських турнірах та фестивалях. Окрім танців, з чотирьох років займаюся малюванням, декілька разів ставала призером Всеукраїнських конкурсів. Часто приходить натхнення: буває так, що на уроці я починаю малювати щось нове, навіть на листочку в клітинку.
Із недавньої пори (весни 2010 року) почала  виробляти прикраси власного дизайну: плетені  сережки, підвіски та браслети найрізноманітніших форм та кольорів.

З  весни 2011-го навчаюся грати на гітарі. Моїм вчителем став мій тато, який за своєю ініціативою запропонував мені саме цей музичний інструмент.
Ще дуже полюбляю співати, рік ходила до вокальної студії, але, на жаль, довелося покинути заняття. Увесь вільний час займають танці та уроки в загальноосвітній школі. Люблю брати участь у наших шкільний концертах та конкурсах, отримую від цього не лише задоволення, а й
можливість спілкування з іншими талановитими дітьми.

Дмітрієва Марина, 9-В клас


Наша олімпійська надія


Учень 8-А класу Григорцев Артем займається греко-римською боротьбою вже близько семи років. Має багато досягнень різних ступенів. Ще у 5-му класі Артем зрозумів, що саме цей вид спорту йому до вподоби. Греко-римською боротьбою також займався його батько.
У 2011 році Артем взяв участь у спартакіаді школярів серед загальноосвітніх закладів м.Вінниці. Йому довелось змагатися з учнями 1994–1998 р.н., але, незважаючи на це, він посів І місце.
У 2012 році став фіналістом обласного турніру з греко-римскої боротьби серед юнаків 1995
1998 р.н. та отримав звання "Кандидат у майстри спорту". Нещодавно Артем став учасником Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті найсильніших борців Вінниччини. У ньому брали участь 110 атлетів з різних міст України та навіть представники Молдови. Артему вдалось перемогти у фіналі сильного суперника-земляка. Також він був визнаний "Кращим борцем турніру", за що отримав відзнаку. Усі призери та чемпіони цих змагань були нагороджені цінними призами.

Заворотний Олексій, 8-А клас