logo.gif

Персональна сторінка заступника керівника закладу з навчально-виховної роботи

Пастух Людмила Михайлівна заступник керівника закладу з навчально-виховної роботи.

Освіта: навчалась у Коростишівському педагогічному училищі ім.І. Франка (19671971 рр.) за спеціальністю «Початкове навчання»; у 1977 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім.М. Островського.

Професія: вчитель української мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Звання: вчитель-методист.

Працює в даній школі з 1973 року.

Заступником директора з навчально-виховної роботи призначена в1995 році.

Учитель початкових класів, фахівець української мови та літератури, Людмила Михайлівна, яка за посадовими функціями організовує та контролює роботу непростої початкової ланки освіти й учителів-словесників, завжди у пошуках чогось цікавого, прислуховується до слушних порад своїх колег. Високий авторитет, доброта, наполегливість, тактовність у спілкуванні є передумовами того, що педагогам під її керівництвом і легко працюється, і завжди можна розраховувати на підтримку, впровадження у методиці викладання нових прогресивних прийомів.

У вдосконаленні професійної майстерності колег вагомий вклад заступника директора, яка словом і ділом запалює на творчість, осмислення своїх і чужих набутків, освоєння наукових засад педагогіки.

Заслуговує на увагу система обміну прогресивним педагогічним досвідом через роботу постійно діючого науково-практичного семінару, прес-центру методради, презентацій, показових уроків для слухачів ВОІПОПП, на яких використовуються елементи  власних методичних розробок учителів, у створенні яких заохочує педколектив заступник директора, відповідаючи за науково-методичну роботу у закладі, працюючи на високій професійній напрузі, з повною віддачею сил.

Досвід роботи  заступника виважений і вивірений, тож цілком правомірно у 20112012 н.р. у закладі відбувся семінар заступників школи І ступеня шкіл на тему «Ефективність внутрішньошкільної методичної служби», який вилився у відвертий і цікавий творчий звіт  перед достойними колегами.

Людмила Михайлівна дбає про навчально-методичне та інформативне  забезпечення шкільного методичного кабінету, надає реальну дієву допомогу вчителям у процесі розвитку їхньої майстерності як сплаву професійних знань, умінь і навичок, керуючись вимогами, які випливають із об’єктивних закономірностей процесів підвищення професійної компетентності вчителів, спонукає до участі в організації та проведенні представницьких педагогічних заходів тощо.

Грамота Управління освіти...
Грамота Управління освіти ВМР
Грамота Вінницької ОДА та...
Грамота Вінницької ОДА та обласної Ради. 2005 р.
Грамота Виконавчого коміт...
Грамота Виконавчого комітету ВМР. 2005 р.
Грамота Управління освіти...
Грамота Управління освіти ВМР. 2009 р.
Грамота закладу "Середня ...
Грамота закладу

Товариська, ініціативна, цілеспрямована. Користується повагою серед колег, учнівського колективу та батьківської громадськості.