logo.gif

Гаврилюк Юрій Петрович

Персональна сторінка вчителя історії Гаврилюка Юрія Петровича.

 

Народився в місті Вінниці в сім’ї службовців. Навчався у Вінницькій середній школі № 2. В 1981 році закінчив Вінницький технікум електронних приладів за спеціальністю “Виробництво мікроелектронних пристроїв”, в 1987 році Вінницький педінститут за спеціальністю “Історія і суспільствознавство”.

Трудову діяльність розпочав у 1980 році регулювальником радіоапаратури в Центральному конструкторському бюро інформаційної техніки в м. Вінниці. Згодом працював електрослюсарем на заводі № 421 цивільної авіації в м. Вінниці. Під час роботи на заводі подав та упровадив 5 раціоналізаторських пропозицій.

 

Педагогічну діяльність розпочав в 1985 році у Вінницькій школі № 15, де працює і в даний час. В 1991 році брав участь у міському етапі першого конкурсу “Учитель року” посів друге місце.

Підготував ряд переможців ІІ, ІІІ й IV етапів Всеукраїнської олімпіади з історії та Всеукраїнського турніру юних істориків.

Вчитель вищої категорії. В 1991 році нагороджений відзнакою “Відмінник народної освіти УРСР”.

В 1996 році йому було присвоєно педагогічне звання “Старший учитель”, а в 2011 році – "Вчитель-методист". Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства освіти України (2001 рік), Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2002 рік), Виконавчого комітету Вінницької міської ради (2013 рік), департаменту (управління) освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (1998, 1999, 2000, 2002, 2007, 2010, 2014, 2015, 2016 та 2018 роки) та адміністрації закладу (2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2013, 2015 та 2018 роки).

1998 рік


1999 рік


2000 рік

 


2001 рік

 


2002 рік

 


2003 рік

 


2004 рік

 


2007 рік

 


2010 рік

 


2013 рік

 


2014 рік

 


2015 рік


2016 рік

 


2018 рік

Бере активну участь в роботі міського методичного об'єднання вчителів історії та правознавства. Регулярно виступає на засіданнях міського МО, як член журі щорічно бере участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії. Був головою журі першого міського конкурсу юних істориків "Шанувальники Кліо", що проходив з 22 березня по 11 квітня 2013 року.

Привабливо таємнича Кліо
Привабливо таємнича Кліо
Поетична ода історії
Поетична ода історії
Напружена робота
Напружена робота
Мосійчук Вікторія аргумен...
Мосійчук Вікторія аргументує свою думку
Юні історики
Юні історики
Компетентне журі
Компетентне журі
Гаврилюк Ю.П. - голова жу...
Гаврилюк Ю.П. - голова журі оголошує результати
Переможці - шанувальники ...
Переможці - шанувальники Кліо

 

 

В 2016 році отримав сертифікат Департаменту освіти Вінницької міської ради та Міського методичного кабінету, що засвідчив 100-відсоткове оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями на рівні "Експерт"

Активно ділиться власним досвідом використання інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні історії зі слухачами курсів підвищення кваліфікації при Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. В 2010 році опублікував методичний посібник "Використання комп'ютерної онлайн-системи тестування в підготовці випускників шкіл до ЗНО з історії України".

28 лютого 2011 року провів майстер-клас для вчителів міста на тему "Практичне використання ІКТ у викладанні суспільних дисциплін".

Прес-реліз:

 

 

 

 

 

МЕТА ЗАХОДУ:

 

♦  ознайомити з новими інформаційними технологіями;

 

♦  розглянути педагогічні завдання ІКТ;

 

♦  ознайомити з джерелами мультимедійних та інформаційних демонстраційних матеріалів;

 

♦  дослідити можливості впровадження та використання ІКТ на уроках суспільних  дисциплін.

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ

 

№ п/п

 

Час

Зміст

1

 

13.50

 

Реєстрація учасників семінару

 

 

2

 

 

14.00

 

Вступна частина

В.М. Костюк – методист з навчальних дисциплін  ММК «Проблеми та перспективи використання ІКТ в навчально-виховному процесі»

Г.Д. Гиричзаступник директора з НВР СЗШ І–ІІІ ст. №15 «Практика застосування ІКТ учителями історії закладу»

 

3

 

14.20

Теоретична частина

В.М. Костюкметодист з навчальних дисциплін  ММК «Концепція сучасного педагогічного програмного засобу»

 

4

 

14.30

Практична частина

Ю.П. Гаврилюк – учитель історії СЗШ І–ІІІ ст. №15 «Досвід застосування ІКТ у викладанні історії»

 

Програма тренінгу:

•  Форми організації роботи з використанням ІКТ

•  Використання комп’ютерної онлайн-системи тестування в підготовці випускників шкіл до ЗНО з історії України

•  Передовий педагогічний досвід Я. Бахматюка із застосування ІКТ у викладанні історії

•  Практична робота в групах з використання підготовлених до семінару електронних навчальних ресурсів на 11-ти ПК комп’ютерного класу

 

5

15.50

Підведення підсумків

 

 
 

11 грудня 2015 року провів семінар для вчителів історії м. Вінниці з досвіду роботи переможців фахових конкурсів на тему "Впровадження технології змішаного навчання в педагогічну діяльність учителя історії".

Прес-реліз:

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін. Систематично впроваджує в практику роботи перспективний педагогічний досвід та власний досвід з теми “Використання інформаційних технологій у викладанні історії”. На уроках працює творчо, завжди в пошуках цікавого. Велику увагу приділяє розвитку самостійності і творчої активності учнів, розвиває в них спостережливість, мислення, вміння бачити головне, порівнювати й узагальнювати, аналізувати і робити висновки. Домагається свідомого засвоєння учнями знань. Вчить самостійно працювати з першоджерелами, матеріал, винесений на урок, пов’язує з сучасністю, історією рідного краю. Забезпечує результативність, високу якість своєї праці. Досягає належного засвоєння учнями програмового матеріалу на рівні обов’язкових державних вимог. Має високий рівень науково-теоретичної підготовки, досконало володіє сучасною методикою викладання. Глибоко продумує методи й принципи активізації діяльності школярів, приділяючи значну увагу інноваційним технологіям навчання.

З 2001 року активно впроваджує комп’ютерні технології в навчальний процес.

 
Відеофрагменти відкритого уроку з історії України в 9 класі, проведеного 30 січня 2001 р. в Центрі комп'ютерної підготовки "Новий", на тему "Україна в першій половині 19 ст."

Розробив низку педагогічних програмних засобів та інтернет-сайтів для оцінювання навчальних досягнень учнів з історії України. Зокрема, ППЗ «Тестові завдання з історії України для учнів 9-го класу з теми: "Україна в першій половині 19 століття"», інтернет-ресурс для тестування учнів з історії України за курс 9-го класу, програми для offline-тестування з окремих тем з історії України для учнів 7-го і 9-го класів.

Для підготовки випускників шкіл до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України створив сайт www.history-zno.org.ua, який продовжує вдосконалювати. В 2010 році цей навчальний інтернет-ресурс переміг в номінації "Електронний навчальний посібник" за підсумками міського конкурсу "Кращий навчально-методичний посібник року -2010" у рамках акції "Ярмарок фахових сподівань" загальноміського проекту "Ім'я в освіті міста".

Скористайтеся гостьовим доступом до системи тестування!


В 2012 році створив та адмініструє «Неофіційний сайт ЗШ №15 м.Вінниці». Підключив школу до Всеукраїнської безкоштовної шкільної освітньої мережі «Щоденник.ua», освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» та до безкоштовних хмарних сервісів Microsoft Office 365 та OneDrive.

Досвід Гаврилюка Ю.П. було схвалено рішенням педагогічної ради закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Вінницької міської ради" від 31 жовтня 2012 року (протокол №9), рішенням науково-методичної ради Міського методичного кабінету департаменту освіти ВМР від 22 лютого 2012 року (пртокол №6) та рішенням науково-методичної ради Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників від 30 квітня 2013 року (протокол №4, в якому також передбачалося видати буклет з досвіду роботи вчителя Гаврилюка Ю.П.).