logo.gif

Персональна сторінка соціального педагога закладу

Данюк Леонід Іванович – соціальний педагог закладу

 

Леонід Іванович працює в закладі на посаді соціального педагога з січня 2007 року.

В роботі використовує сучасні форми, методи  психологічного забезпечення навчання і виховання, розвитку дітей. За допомогою психодіагностики та психопрофілактики надає істотну допомогу учням та батькам у вирішенні складних педагогічних ситуацій. Постійно веде соціально-педагогічний супровід дітей-сиріт, важковиховуваних учнів та учнів, які стоять на внутрішкільному обліку. Тісно співпрацює з КМСД та ВуСС.

Протягом останніх трьох років Данюк Л.І. є керівником гуртка військово-патріотичного напрямку «Пам’ять». У літній час працює директором пришкільного літнього оздоровчого табору «Котигорошко».

Відзначається культурою та моральними якостями. Власним прикладом виховує повагу до принципів загальнолюдської моралі, культурно-національних, духовних цінностей України.

Доброзичливий, справедливий, трудолюбивий.


 

Великодні смаколики для воїнів – гвардійців

Напередодні свята Великодня учні, батьки та вчителі організували збір великодніх пасок та яєць-крашанок для воїнів, які зустрічають це свято далеко від родин-в АТО. І як частку домашнього тепла учні та батьки нашої школи напекли пасок, виготовили крашанки та передали все представникам Вінницького полку Національної гвардії.

Молодші школярі  підготували листівки. Від тих слів, якими вони привітали бійців, защемить не одне відважне серце воїна.    Повертайтесь з перемогою!

                                           

 

Допомога Стрижавському інтернату

 

30 листопада 2016 року учні Вінницької школи №15 відвідали Стрижавський дитячий будинок-інтернат для дітей з особливими потребами. Вони подарували дітям річну підписку на журнал «Малятко». Також була проведена концертно-розважальна програма. Проводилися майстер-класи з рукоділля, де діти вчилися робити ялинкові прикраси. Вкінці свята дітям було вручено подарунки. Візит завершився на радісній ноті.

 

 


Молодь обирає здоров’я

25 жовтня 2013 року в нашій школі був проведений захід під девізом «Молодь обирає здоров’я» – змагання з «Street workout». Заняття вуличним спортом ще тільки набирає популярності у молоді і наші учні вирішили бути в перших рядах. Знайшли спонсорів, щоб зацікавити молодь, розробили програму змагань, запросили суддів. Змагання пройшли цікаво. На жаль на перший раз прийшло мало учасників, але по закінченні змагань почали підходити молоді люди з питаннями чи можливо  наступного разу прийняти участь у змаганні. Значить сподобалось. І нам стало зрозуміло, що молодь все-таки хоче обирати здоров’я.

 День волонтера

 

До Дня волонтера наша школа провела цілий ряд заходів. Найважливішою подією став Ярмарок смаколиків, на виручені кошти  було придбано дві бензопили та вручено командуванню полку Національної гвардії для відправки бійцям в зону АТО. На вручення подарунків ми взяли дітей, батьки яких у цей час перебувають  в АТО.Це було символічно і зворушливо. Також велику коробку зі смаколиками ми надіслали житомирським волонтерам для відправлення в АТО. Діти сплели маскувальну сітку для наших захисників. Вінницька центральна бібліотека організувала збір канцтоварів та іграшок для дитячих будинків Донецької і Луганської областей.  Ми також взяли активну участь у цьому заході.