logo.gif

Виховна робота

План виховної роботи закладу на 2017-2018 навч. рік"Зимова феєрія"

У передчутті новорічних свят ми завжди чекаємо чогось доброго, чарівного. Особливо цих відчуттів чекають діти. Адже Новий рік – це казка, чудеса, час виконання бажань. Для дітей свято починається саме з прикрашання зеленої красуні ялинки.

Так, у коридорах школи, дякуючи, активним і завзятим батькам із золотими руками і креативними думками, розгорнулася виставка новорічних робіт учнів  1-6 кл. під святковою назвою «Зимова феєрія».  Незвичайні поробки з тканини, паперу, серветок, ниток, прикрашені намистом, бісером, кульками, шишками та сніжинками наповнили атмосферу закладу справжньою чарівністю та святковим настроєм. Всі творчі роботи вразили своєю оригінальністю, красою, фантазією.

Переможцями шкільного конкурсу стали:

-  Токайчук Єлизавета (2-Б клас) та Токайчук Анастасія (6-Б клас) із композицією “Солодке диво”;

-    Гріщенко Станістлав (1-Б клас) – “Різдвяний кошик”;

-   Рудова Алєвтіна та Заводян Віктор (3-В клас) – “Пригоди новорічної ночі”.

-    Андріїшин Іван (4-Г) – «Полярний експрес»

Роботи переможців були направлені на міську виставку-конкурс “Зимова феєрія 2017”, яка відбудеться з 05.12-19.12.2017 р. у відділіприроди Вінницького обласного краєзнавчого музею.

 

Хочемо висловити подякувати всім вихованцям та батькам, які долучились до участі у виставці!

 

 

грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом 

 

 

   Агітбригада 5-А класу (класний керівник Білоконна Н.В.) підготувала виступ про небезпеку, шляхи зараження та заходи профілактики СНІДу, статистичні дані захворюваності  по Україні. Показала виставу – мініатюру «Прожени байдужість».

    В цей день також було проведено радіо-лінійку «СНІД – чума ХХІ століття» та організовано виставку стінгазет.