logo.gif

Відзначення 45-річчя школи

Відзначення 45-річчя школи

 
Наша школа – маленька краплина,
Того щастя,що зветься родина!
 
 


 

2010 рік для нашої школи був ювілейний. Цього року ми відзначили 45-річчя з дня її народження. В оновленій актовій залі відбулась урочиста частина з цікавою концертною програмою. Дружну шкільну родину прийшли привітати  гості свята: учні, батьки, випускники, ветерани праці та представники влади. Ми були дуже раді такому великому шанованому зібранню у рідних стінах, що через стільки років єднає нас знову, повертає до молодості, до перших бажань, задумів, творчих злетів. Свято відкрилося прекрасною бальною композицією у виконанні лауреата  міжнародних конкурсів з бальних танців, учениці 7-В класу Почверук Катерини.

Слово для привітання було надано начальнику управління освіти Вінницької міської ради Володимиру Буняку. Володимир Володимирович відзначив, що у школі №15 працює колектив справжніх професіоналів, гуманістів, що невтомно, кожного дня навчають вічних життєвих істин молоде покоління країни.

Талановиті дівчатка і хлопчики підготували прекрасні номери художньої самодіяльності: веселий сучасний танець «Парасолька» у виконанні  учениці 6-Б класу Горянської Анастасії, гімнастичний етюд виконала учениця 5-А класу Мосійчук Вікторія та ніжну пісню про вчителів заспівала Войцюх Юлія, учениця 5-Б класу. Ці дівчата є гордістю нашої школи!

Учнівський колектив, батьківська громадськість, вчителі добре пам’ятають і цінують велику роботу попередніх керівників п’ятнадцятої школи: досвідченого і мудрого Ценделіна Павла Прокоповича; творчого і вимогливого Гунька Миколу Митрофановича, людяного і щирого Шевчука Володимира Прокоповича. Гостям продемонстрували фільм про історію нашої школи. На лоні пишних дубових лісопосадок, в поетичному за своєю назвою районі «Вишенька» відкрився осередок культури і освіти п’ятнадцята школа. Перед гостями свята виступили почесні директори. М.М.Гунько підкреслив, що саме п’ятнадцята школа надала йому  неоціненний досвід  для вдалого життєвого старту. Протягом  25 років педагогічний колектив очолював В.П. Шевчук, який був не тільки справжнім педагогом-наставником, а й добрим, чуйним батьком великої шкільної родини. Скільки праці, душі вкладено нашими директорами!

Для них від учителів початкових класів прозвучала пісня «Мои года мое богатство».

З перших днів 70-х років і до сьогодні передають свій досвід, свою педагогічну майстерність дорогі нам учителі:

Лосовський Володимир Йосипович (працює з 1971р.)

Пастух Людмила Михайлівна (працює з 1973р.)

Даценко Любов Петрівна (працює з 1973р.)

На свято школи завітали шановні ветерани педагогічної праці: Простнєва О.Й., Мельник З.Г., Шевченко Г.Ю., Кудельська Н.О., Бурбицька О.С. Вчителі подарували символ духовного оберегу та родинного тепла ікону Божої Матері і почесно вручили її молодому директору школи Черешнюку О.І. Дорогим, шановним ветеранам, корифеям п’ятнадцятої школи низький уклін за те, що протягом багатьох років передавали свою педагогічну майстерність, дарували тепло людської душі! Від щирого серця діти заспівали народну українську пісню «Соловонька» і вручили кошик з прекрасними квітами!

На жаль, частина наших ветеранів, тих, хто пов’язав своє життя, мрії зі школою, сьогодні не з нами. Весь колектив вшанував їх пам’ять хвилиною мовчання. Під музику Моцарта «Реквієм» на мультимедійному екрані демонструвалися фото вчителів. Ми згадуємо їхню неповторність, їхню любов до життя, і нехай пам’ять про них буде завжди світлою, вічною!

Вклоніться, люди, вчителю своєму,
Володареві слова і пера.
Крізь біль і радість, роздуми і втому
Любов його безсмертна проросла!

За роки існування школа стала рідною домівкою тисячам маленьким вінничан, дала путівку в життя своїм випускникам, багато з них наслідували своїх мудрих наставників. Колишні учні п’ятнадцятої  школи повернулися до неї вчителями. Це число є символічним для нас, їх теж 15! Від випускників, що вийшли зі стін рідної школи і працюють з великою гордістю і натхненням, у виконанні Кордон Олени Дмитрівни, вчителя початкових класів, прозвучала пісня Б.Окуджави «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались».                                                                  

Урочисте свято відбулося в теплій, родинній атмосфері. Прекрасні концертні номери, виступи учнів, батьків, випускників додали заходу святкового настрою. Нашій школі рано жити спогадами, тому що ми сповнені життя і прагнення перемоги. І сьогодні нам є чим пишатися!

Ми багаторічні чемпіони міста з футболу!

Щорічні призери міського огляду художньої самодіяльності!

Щорічні призери конкурсу «Молодь обирає здоров’я»!

Наші учні є призерами численних міських, обласних творчих конкурсів та предметних олімпіад!

У фіналі святкового концерту дитячий колектив школи мистецтв «Вишенька» виконав народний український танець «Козачок». Урочисто прозвучав гімн п’ятнадцятої школи, який виконала єдина шкільна родина. Ми сподіваємося, що наш вечір для всіх став справжнім святом, значущою та хвилюючою подією і надовго залишиться у пам’яті гостей. Дякуємо всім!

До нових зустрічей! 

 


 
Добробуту,
Здоров’я,
Щастя!
І довгих-довгих літ життя,
Адже для школи 45 років
Це не те, що зрілість,
Це тільки початок життя.
 

Опалинська Н.О.